עיצוב בתים פרטיים בהשראת הגינה

עיצוב בתים פרטיים בהשראת הגינה

room-2734776__340

אתם רוצים לשדרג את הבית שלכם ולהעניק לו תחושה של מרחב? אתם מעוניינים שהגינה שלכם תהייה חלק אינטגרלי מכל החלל שלכם? אתם רק בשלב הדמיון וכבר משרטטים לכם בראש כיצד תרצו שהבית יראה – מרווח, נעים, יוקרתי ונוח, ושהטבע מבחוץ יצליח לחדור פנימה ולהנעים כל חלל וחלל בבית.

לשם כך אתם זקוקים למעצב פנים שמתמחה בעיצוב בתים, הוא האדם שיצליח להגשים לכם את החלום, ויתכנן בקפידה ובמקצועיות את חלל הבית והגינה שלכם. עיצוב בתים הוא קרקע פורייה ליצירתיות, מקוריות וסגנון אישי. בכל עיצוב של בית פרטי זקוקה הקשבה והתחשבות לרצונות ולחלומות של כל המתגוררים בו. חשוב לבחור את חומרי הגלם הנעימים והאיכותיים כמו קרמיקה לבית שמקנה מעטפת יפה לפנים ולחוץ. 

עיצוב מתוכנן
ניתן להתייחס לעיצוב בית משתי זוויות, הזוויות האישית של כל אחד מבני הבית שבאה לידי ביטוי, והזווית השיתופית כלפי כל האזורים המשותפים בבית שמתאימים אותם לנוחיות של כל בני הבית. כמו לדוגמא בית פרטי שניתן לעצב בסגנון טוסקני, בתקרה יעברו קורות עץ, המטבח יבנה מחומרי עץ עם דוגמאות חרוטות, בגינה יהיו שתולים פרחים צבעוניים, עם פינת אוכל מעץ, פינות זולה עם נדנדות ערסל וספות רכות וצבעוניות. בית בסגנון טבעי יעוצב עם הרבה קרמיקה לבית, הקרמיקה תעטוף את האריחים בחללי המטבח והאמבטיה קרמיקה לבית תתאים גם לאזור הגינה לקירות החיצוניים שסביב שולחן האוכל והמנגל. הקרמיקה היא עמידה מול כל מזג האוויר ומול לחות ומים והתחזוקה שלה נוחה ופשוטה.

עיצוב גינות
גם את הגינה שלכם תצטרכו לתכנן בקפידה איך אתם רוצים שהיא תראה, הגינה שלכם יכולה להוות השראה לסגנון הבית שלכם. במידה והיא פרושה לנוף ירוק, היא יכולה להראות כמו גינה טוסקנית וניתן בהתאם לזאת לעצב את כל סגנון הבית. מומלץ ליצור קו ישיר בינה לבין החלל של הבית ולא ליצור קונטרס. השלב השני הוא לשלב את איש המקצוע, אדם שמתמחה באדריכלות גנים ויודע לבחור את הצמחייה הנכונה ולתכנן את הגינה באמצעות חומרי הגלם הנכונים שיחסכו מכם תחזוקה והתוצאה תתאים לאופי והסגנון של החיים שלכם ותיצור הרמוניה מושלמת מהגינה לתוך הבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה