אוטיזם: חשיבות הטיפול בגילאים צעירים

אוטיזם: חשיבות הטיפול בגילאים צעירים

טיפול באוטיזם בגילאים צעירים

בשנים האחרונות אנו עדים לכך כי יותר ויותר ילדים מאובחנים על הספקטרום של האוטיזם. הדבר לא נובע, כפי שחלקים בחברה חושבים, משינוי בהרגלי החיים אלא מכך שיכולת האבחנה והזיהוי של האוטיזם השתפרה מאוד בשנים האחרונות. לא רק זאת אלא שהמודעות של ההורים גברה ויותר ויותר הורים מכירים את התסמונות השונות שמאפיינות אוטיזם. הספקטרום של האוטיזם הוא כל כך נרחב עד שאנחנו לא יכולים לציין במאמר קצר זה את כל הסוגים של האוטיזם, אך אנחנו כאן יכולים לציין כי אוטיזם הוא לא גזירת גורל ובהחלט ניתן לטפל בו במגוון דרכים, כמו למשל בשיטה של טלי אנגור. עליכם להבין כי ככל שתתחילו בטיפול באוטיזם בגיל יותר צעיר כך סביר להניח מצבו של הילד ישתפר וכך סביר להניח כי תוכלו ליצור אתו קשר יותר קרוב ולהגיע אל עולמו. על כן אל תחכו לגיל מבוגר והתחילו בטיפול כמה שיותר מוקדם.

טיפול באוטיזם בגילאים צעירים

שימו לב מי הגורם המקצועי שבו אתם בוחרים לטיפול

נקודה חשובה שאנו צריכים לתת עליה את הדעת כאשר אנחנו מדברים על אוטיזם היא השאלה מי הגורם הטיפולי שאליו אנחנו פונים. אנחנו צריכים לבחור מטפל או מטפל אשר מתמחים באוטיזם כמו טלי אנגור אשר יש להם ניסיון עשיר בטיפול בילדים שיש להם אוטיזם. ככל שהמטפל יהיה יותר מנוסה כך סביר להניח שהטיפול יהיה יותר טוב וזהו משהו שאתם צריכים לזכור. על כן עשו כל מאמץ בכדי לבחור את הגורם המקצועי הטוב ביותר אשר יבטיח כי הטיפול יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. אל תתפשרו על נושא זה וזכרו כי הוא משמעותי ביותר להצלחת הטיפול בילדכם וכי יש לו השפעה אדירה על הילד.

נסו לחשוב מחוץ לקופסא בנוגע לטיפול

בשוק ניתן למצוא המון טיפולים לילדים הנמצאים על הספקטרום של אוטיזם ואתם צריכים לברור בחכמה באיזה טיפול אתם בוחרים. עליכם לדעת כי פעמים רבות התשובה נמצאת דווקא בטיפולים של רפואה משלימה ולאו דווקא בטיפולים של הרפואה המערבית. רפואה משלימה מציעה טיפול יותר הוליסטי ושלם לילד ופעמים רבות ההשפעה שלה על הילד היא הרבה יותר דרמטית מאשר הפתרונות של הרפואה המערבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה