עבודה מהבית – איך עושים זאת נכון?

עבודה מהבית – איך עושים זאת נכון?

desktop-3249926__340

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לעבוד מהבית ,כאשר עבודה כזאת יכולה להיות בתחומי היצירה, הכתיבה והעריכה, קידום האתרים, בתחומים של בעלי חיים כמו למשל שמירה על חיות מחמד בפנסיון ביתי, בקוסמטיקה, ראיית חשבון ושלל מקצועות בתחומים שונים ובכל צבעי הקשת.

אם בחרתם לעבוד בבית: חשוב שתדעו כיצד עושים זאת נכון וזאת כדי שגם תוכלו להתפרנס בכבוד וגם תוכלו לעבוד בעבודה פרודוקטיבית ועם סדר עבודה נכון.

אבל איך עובדים מהבית?

קביעת סדר יום – קבעו לעצמכם סדר יום ועשו לכם בכל יום רשימת מטלות. סמנו ליד כל מטרהV ושימו לב כי אתם קובעים את הסדר יום בצורה כזאת שיהיה לכם קל לעבוד בו, כמו למשל עבודה ממטלות קשות עד קלות, ביצוע טלפונים בשעות הבוקר ומענה ללקוחות בשעות הצהריים כמו גם שיווק העסק בימים קבועים. בכך יהיה לכם סדר יום מובנה ונכון. 

עבודה ללא הסחות דעת – עבדו ללא הסחות דעת. נסו להימנע משימוש בגלישה ברשתות חברתיות או צפייה בסרטונים וסדרות. שימו את הדגש על עבודה בלבד והחליטו כי השעות שאתם עובדים מקנות לישיבה במשרד מרוחק מהבית.

מדידת עבודה – נסו לבדוק עד כמה אתם יעילים בזמן העבודה. שימו לב שאתם מודדים את השעות שלכם בצורה נכונה ובדקו כמה כסף אתם מרוויחים בכל שעה. בדקו אילו משימות גוזלות לכם זמן רב מידי ונסו למקד את עבודתכם במשימות משתלמות יותר. כיום ישנם שלל אמצעים ואפליקציות שיעזרו לכם למדוד זמן ויעילות בעבודה.
יציאה אל הפסקות – שימו לב כי אתם יוצאים להפסקות בכל שעה ומותחים את האיברים. עשו כמה פעילויות חיוניות בבית כמו קיפול כביסה, תליית כביסה, טאטוא הרצפות, שטיפת כלים וכל פעולה שתחלץ לכם מעט את העצמות. שימו לב כי יש לכם מכונת קפה טובה להכנת קפה טוב ומפנק שיטיב עמכם, כאשר כיום ישנן שלל
מכונות קפה המיועדות לבתים פרטיים. דאגו גם לאכול בזמן ואל תדלגו על ארוחות חשובות.

לסיכום, סביבה נעימה, מכונות קפה טובות שמהן תבחרו את האחת, הפסקות וגישה חיובית ואחראית: כולם ייסעו לכם להחזיק בקריירה מצליחה אותה תנהלו מהבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה