מחפשים אחר קונה תקליטים?

מחפשים אחר קונה תקליטים?

קונה תקליטים

פעם אנשים היו מעמידים בסלון שטיח, כורסה, שולחן נוי וכמובן שגם פטיפון ולצדו מסדר תקליטים, ולו כי היינו לפני עידן היו טיוב ולפני עידן הטלוויזיה, ועל כן כאשר אנשים ביקשו לגוון ולקשט את שגרת יומם, הם פשוט עלעלו בערימת התקליטים, בחרו את הרצוי, הרימו את המחט והתענגו על השירים שנזרקו אל חלל החדר. עם זאת, כיום אנשים רבים שעדיין מחזיקים בביתם פטיפון כבר אינם מוצאים לו שימוש פרקטי, אם כי רק עיצובי, וזאת כי התקליטים כבר אינם במודה – ולו כי הרבה יותר פשוט ללחוץ על כפור ולקבל רשימת שמע מלאה מעודכנת ובאיכות הרבה יותר גבוהה. אם כן מה עושים עם כל אותם תקליטים? מוזמנים לשמוע על אופציה רווחית ולא, לא מדובר ב DIY, אלא מדובר באופציה הרבה יותר פשוטה וכלכלית – מדובר באופציה למכור אותם.

קונה תקליטים

הזדמנות שנייה

טוב לדעת שממש כפי שניתן למצוא מי שיקנה רהיטים יד שנייה, אוספי מטבעות ואף תכשיטים משומשים מזהב, כך גם ניתן למצוא כיום מי שיקנה תקליטים ישנים. אי לכך אם גם לכם יש במחסן ארגזים מאובקים שבתוכם שוכבים תקליטים, ואם גם לכם ברור שאתם לא תזרקו אותם, אך יחד עם זאת גם לא תשובו לשמוע אותם, הרי שטוב לדעת שלאותם תקליטים מחכה הזדמנות שנייה והם יגיעו לאנשים שכן ישמחו לשוב ולשמוע אותם, ואילו כל שעליכם לעשות הנו למכור אותם. כיצד? ובכן כאן אנו מגיעים לחלק הפשוט באמת, כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל גל קונה תקליטים – לחייג את המספר 0544999107!

מה תעשו עם הכסף?

גל מתמחה ברכישת תקליטים ועל כן יודע בכמה לתמחר כל תקליט ותקליט, כאשר המחיר נקבע בהתאם למהדורה, היוצר, השנה וכמובן שגם האיכות. מכאן שאם אתם מבקשים לפנות מקום על המדף, אם אתם מבקשים לרכוש עם הכסף שתקבלו דיסקים חדשים, או לחלופין לשדרג את מערכת השמע שלכם (או פשוט לעשות כל שימוש רצוי אחר בסכום שתקבלו), טוב לדעת שגם כיום ניתן למכור מהבית ציוד שאינו רצוי, וזאת כי כל היופי שפסולת של אחד עשויה להוות אוצר של מישהו אחר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה