חדרי בריחה

חדרי בריחה

alphabet-3303843__340

על מנת להפוך את החיים למלאי ריגושים, צריך לדעת מתי לצאת מהשגרה. אבל גם יציאה מהשגרה צריכה להתקיים בתוך גבולות השגרה. כיצד נוכל להעניק לעצמנו זמן איכות בלי להתרחק מהבית יותר מדי? חדרי בריחה הם הדבר החדש שמטריף צעירים ומבוגרים, ילדים ונוער – ובצדק.

חדרי בריחה מאפשרים יציאה מהשגרה ויצירת שעות של הנאה שלא תרצו שתיגמר. החוויות שיצרו עבורכם מנהלי חדרי הבריחה מאפשרות אתגר, אדרנלין, חוויה ייחודית, הנאה שאין שניה לה והתמודדות עם אתגרים חדשים. אם חלמתם להילחם כמו שודדי ים זאת ההזדמנות שלכם. אם רציתם להיות כובשים במערכה – חדר הבריחה הוא הדרך שלכם לבטא את היכולות המיוחדות שלכם. בין שאתם חובבים פנטזיה ומדע בדיוני ובין אם אתם אוהבים סרטי פעולה – זה הזמן שלכם להיות חלק מהסרט האמיתי בתכנית. כאן – אתם השחקנים וכל הסרט תלוי בביצוע שלכם.

סוגים שונים של חדרי בריחה

חדרי בריחה מתאימים לפעולות מסוגים שונים ולמגוון עצום של אוכלוסיות: בחדרי הבריחה תוכלו להפוך להיות אבירים ליום אחד, אצילים או כל שחפצה נפשכם. הבחירה בחדר הבריחה המתאים לכם היא זו שתקבע את רמת האדרנלין שתרוץ בדמכם בשעות הקרובות. באמצעות התחפושות המתאימות, השותפים המתאימים לחוויה והיכולת לצאת מעט מהשגרה ומהמוכר והידוע – תוכלו להפוך את חייכם למאתגרים וחוויתיים כפי שלא ציפיתם.  

בין חדרי הבריחה שתמצאו קיימים חדרים לחוויית טורפדו – בה אתם השחקנים הראשיים, אתם נמצאים בתוך ספינת מלחמה בלב ים סוער וכל שיש לכם על מנת להציל את עצמכם הוא הכישורים הייחודיים שלכם. בחדר הבריחה תרגישו כמו מהגרים אמיתיים ותצטרכו לגלות בעצמכם את כל הכוחות והיכולות על מנת להתמודד עם החוויה.

חדר בריחה נוסף ממנו תוכלו ליהנות הוא של אבירי השולחן העגול. אבירי השולחן העגול הוא חדר הבריחה המושקע והיצירתי ביותר, שהחוויה בו מדמה מציאות של ממש ומתאימה למגוון רחב של אוכלוסיות. כך, אם תרצו לקחת את החברים או את המשפחה ליום בלתי נשכח – חדר הבריחה של אבירי השולחן העגול הוא האופציה האולטימטיבית לבילוי המפעיל את הקוגניציה, את הכושר הגופני, את יכולת שיתוף הפעולה ואת הרוח הספורטיבית.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה