החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

החלפת צילינדר

איך אפשר לדעת אם הצילינדר שיש לי בדלת בטוח ולא יפרצו לי אותו?….ובכן, יש כמה דברים שצריך לשים אליהם לב:

החלפת צילינדר

הנה הטיפים לפי החלפת צילינדר

הראשון – הטכנולוגיה של הצילינדר. אם הצילינדר שלכם בנוי בשיטת "פיני בית- פיני תוף" (כל הצילינדרים של החברות המוכרות בישראל בנויים כך) – אתם מועדים לפריצה בשיטת "אקדח הבאמפקי" ואנו ממליצים לבצע החלפת צילינדר בהקדם.

השני- איך אני משכפל מפתח?….- אם שכפול המפתחות נעשה תוך כמה דקות אצל המנעולן זה סימן לא טוב….למה? כי זה אומר שהחברה של הצילינדר שלכם מוכרת גלמים ,וזה הופך את המפתח שלך למועד להעתקה פיראטית. גם כאן אנו ממליצים לעשות החלפת צילינדר.

השלישי- מי המנעולן שלי?…בישראל אין פיקוח על שוק המנעולנות. זה אומר שכל אחד, כולל עבריינים, יכולים להיות מנעולנים ולקבל גישה אליכם הביתה. יתרה מזאת, בגלל היעדר הפיקוח, ישנה זליגה וחיבורים שליליים בין מנעולנים לעבריינים, מה שמוביל לפריצות שקטות. לכן גם פה, כדי להיות בטוחים שהמנעולן שהזמנתם הוא איש מקצוע אמין ומנוסה, אנו ממליצים על הזמנה של מנעולן חבר "הנבחרת של אווה". זהו מועדון המנעולנים המפוקח היחיד בישראל, ויש לכם אחריות מטעם החברה על טיב המנעולן שהזמנתם.

מחליפים צילינדר לאווה- החלפת הצילינדר החכמה ביותר שתוכלו לעשות

בגדול, הצילינדרים היחידים שנותנים היום מענה לכל הבעיות שהצגנו למעלה ובאמת שומרים עליכם מפני פריצות שקטות הם צילינדרים של החברה האוסטרית "אווה". הם גם בנויים בטכנולוגיה מתקדמת, גם שיטת השכפול שלהם שונה ושומרת עליכם מהעתקה פיראטית, וגם מותקים אך ורק ע"י אנשי מקצוע מפוקחים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה