איך להתאים את התאורה הנכונה לאירוע

איך להתאים את התאורה הנכונה לאירוע

השכרת תאורה

כיום כמעט בכל אירוע יש לנו צורך בתאורה, במאמר זה נלמד איך לבחור את התאורה הנכונה ביותר לאירוע וגם על ההבדלים השונים בין סוגי התאורה ולכן אם אתם צריכים תאורה לאירוע שלכם כדאי שתעברו על המאמר הזה ותיקראו אותו בעיון הוא יכול לעזור לכם המון.

ראשית על מנת להתאים את התאורה באופן הטוב ביותר באירוע עלינו להבין קודם כל איזה סוג אירוע אנחנו מארגנים ומה האופי שלו. אם זה אירוע בשטח בסגנון על האש עם המשפחה או החברים יכולים להספיק לנו תאורה מסוג פרוז'קטור אך אם אנחנו רוצים לעשות מסיבה כדאי ומומלץ מאד לבחור בתאורה מיוחדת למסיבות ובפנסי אפקטים שיעשו לכם אווירה מושלמת באירוע. תאורה צבעונית שכזאת תזמין את כל החברים לרחבה ותספק חווית ריקוד מעולה.

השכרת תאורה

אם אתם רוצים ללכת על האופציה של השכרת פרוז'קטורים כדאי שתדעו שיש כמה וכמה סוחגים בשוק של פרוז'קטורים יש לנו את סוגי הנורות של ההלוגן שהוא לא חסכוני בחשמל במיוחד וזה פרוז'קטור שמתחמם במהירות, עם הזמן פרוז'קטורים מהסוג של נורות הלוגן הולכים ונעלמים מהשוק.

מידע נוסף על השכרת תאורה תוכלו למצוא באתר של אליאב אירועים…

כיום עושים שימוש בעיקר בתאורת לד, היא חסכונית יותר ונותנות הספק אור גבוה בהרבה יותר מההלוגן, מה גם שניתן בנורות הלד לדאוג למגוון צבעים.
כל פרוז'קטור מגיע בעוצמה שונה ולכן בכדי להתאים את התאורה בצורה הטובה ביותר לשטח האירוע אנו צריכים לדעת מה גודל השטח שאותו אנחנו רוצים להאיר. בדרך כלל פרוז'קטור של 100 וואט לדוגמה מתאים לשטח של כ-50 מ"ר.

יש לשים לב שאם תרצו תאורה באירוע שמתקיים בשטח יש לדאוג לגנרטור שיספק לנו חשמל, אומנם יש סוגי פרוז'קטורים שמגיעים על סוללות וניתן להטעין אותם ואז אין לנו צורך בחיבור לחשמל אך בדרך כלל פרוז'קטורים מין הסוג הזה הם לא חזקים במיוחד ולא מתאימים לכמות גדולה של משתתפים בשטח.

אם אתם רוצים לעשות דווקא מסיבת ריקודים כדי לדעת שיש היום המון סוגי פנסים ותאורת אפקטים צבעוניים שיכולים להתאים לאירועים מין הסוג הזה באופן מושלם.
אותם פנסים הם חכמים מאד ומכילים בתוכם מיקרופון קטן שמאפשר לתאורה לזוז ולרקוד לפי קצב המוזיקה המתנגנת ברקע.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה