תחפושות פוליטיקאים משעשעות

תחפושות פוליטיקאים משעשעות

תחפושות פוליטיקאים

בובות הם דבר שכולנו מכירים. יש כאלה שהיו להם בובות רק כאשר הם היו ילדים, ויש כאלה אשר עדיין יש להם אוסף נדיר של בובות שהערך של כל אחת רק עולה ומרקיע אל שחקים חדשים עם כל שנה שעוברים. בובות הן חלק נהדר מן העולם, וגם כאשר רוצים לשעשע אדם בוגר או ילד קטן רואים כל מיני מפעילי בובות מוכשרים שיכולים להביא צחוק ושמחה אל אנשים כשאר הם עושים זאת עם דבר דומם וילדותי כמו בובה. עם הזמן יותר בובות נכנסו אל החיים של המבוגרים, כאשר יש גם בובות שנעשו עבור פוליטיקאים כדי להקליל קצת את האווירה של החיים.

להיות המסמר של המסיבה

זה יכול להיות פוליטיקאי שאותו ממש אוהבים ועבורו רוצים לעשות מחווה של שימוש בבובה שלו באירוע משמח של משפחה או חברים, וזה יכול להיות פוליטיקאי שדווקא שמחים לבצע בו שימוש בצורה שהיא יותר שובבה מאשר עניין של הערצה לאדם שמכבדים.

בכל מקרה, כאשר מגיעים עם בובה שהיא למעשה דמות של פוליטיקאי שכולם מכירים, הדבר יכול למשוך את תשומת הלב הרצויה ולהפוך כל אדם אשר השקיע עם תחפושת משעשעת של פוליטיקאי להיות המסמר של המסיבה ולהכניס רוח של שטות בכל האנשים שנהיו לפתע רציניים. מה שצריכים לוודא הוא רק כי יש את הפוליטיקאי המועדף ברשימת התחפושות, ולהכין את הרכישה לקראת אירוע או מסיבה שאליה רוצים להגיע כדי לגרום לכולם מזה המחזה ליהנות.

תחפושת נהדרת למסיבת פורים

כמה כבר אפשר להגיע אל מסיבות פורים עם אותם רעיונות משעממים שדי חוזרים על עצמם בכל פורים מחדש? אם רוצים באמת להיות מקוריים ובאותה ההזדמנות לקטוף את הפרס של המקום הראשון בתחרות התחפושות, יכולים להשקיע קצת יותר מחשבה ואולי הרבה פחות כסף עם רכישה של תחפושת ש פוליטיקאי אשר נראה כי הוא נושא על כתפיו אתכם.

עם תשומת הלב שתקבלו עוד בהליכה אל מקום המסיבה זה יהיה די ברור מי הולך להיות גם המסמר של הערב וגם זה שינצח בתחרות התחפושות של פורים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה