הדרך לעזור לאחרים להשתחרר מהכאב מתחילה בלימודים מקצועיים

הדרך לעזור לאחרים להשתחרר מהכאב מתחילה בלימודים מקצועיים

רפואה אלטרנטיבית

לראות אדם בכאבו זה אחד מאותם הדברים שמכל אחד מאיתנו יכולים להוציא תגובה ורגש אחר. יש מי שינסה לעשות כמיטב יכולתו כדי לשפר את הרגשתו הפיזית של מי שנמצא לידו ויש מי שיסתפק בלהחזיק את היד לאדם החולה. ואתם? האם גם אתם לא יכולים לסבול את חוסר האונים הזה? האם גם אתם מרגישים שהייתם רוצים לעשות הכול כדי להקל על הכאב של מי שסובב אתכם? האמת היא, שאם כך אתם מרגישים יכול להיות שגם אצלכם קיימת השליחות הזאת לכל מה שקשור לתחום הרפואה. הגיע הזמן של כולנו לדעת שכאשר מדברים על רפואה לא מדברים רק על בתי החולים בארץ ובחו"ל, שכן היום ניתן ללמוד בצורה מקצועית גם לימודי רפואה משלימה.

למי זה יכול להתאים?

הדבר הראשון שחשוב לדעת על לימודי רפואה משלימה זה שלא מדובר על לימודים שיוכלו להתאים לכל אחד. אומנם אם נשווה לימודים כאלה ללימודי רפואה בטכניון שבחיפה אנחנו נראה שהרבה יותר קל להתקבל ללימודי רפואה משלימה, אך זה עדיין לא אומר שזה תחום שיכול להתאים לכל אחד. חשוב ביותר להרגיש חיבור לתחום הזה, להאמין בו וגם לחוש את התשוקה העמוקה להכיר את התחומים האלה יותר. רק אם אתם מרגישים את כל אלה תוכלו לנסות וללמוד רפואה משלימה, כי זה הבסיס הדרוש לכל אדם שרוצה לעסוק בתחום הזה.

האם יש משמעות למקום שבו תבחרו ללמוד?

כמובן שכן, כי בכל תחום שאנו לומדים במהלך חיינו יש השפעה למורים עצמם. לכן, אם אתם משקיעים מזמנכם, מכספכם ומתשומת לבכם, הרי שעדיף יהיה לוודא שתקבלו את הטוב ביותר תמורת השקעתכם. זו הסיבה לכך שכדאי יהיה לבדוק לאיפה אתם נרשמים ואיפה תלמדו רפואה משלימה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

תגובה אחת

  1. sivan23@gmail.com'
    סיון23 הגב

    מסכימה עם מה שכתוב ובגלל זה הלכתי ללמוד לימודי נטורופתיה . ממליצה לכם לבדוק את הנושא 🙂

השארת תגובה