מורה נבוכים להשקעה בארה"ב

מורה נבוכים להשקעה בארה"ב

מורה נבוכים להשקעה בארה

הרבה אנשים חולמים על השקעת נדל"ן בארצות הברית. כל אחד רוצה איזה נכס מניב אשר מייצר עבורו הכנסה פסיבית.

אבל אצל רוב האנשים הדבר נשאר בגדר חלום בלתי אפשרי. עם מעט הידע שיש להם, אפילו אם יש להם הון פנוי, אין להם מושג איך משקיעים בארה"ב. מדובר בנושא מורכב וכמובן שלא ניתן לכסות אותו במלואו במאמר אחד, אך בכל זאת ברצוני לתת לכם מורה נבוכים להשקעה בארה"ב על מנת שתבינו בגדול את השלבים. למידע מורחב על נדל"ן מניב בארצות הברית.

הדרך הנכונה לבצע השקעה היא באמצעות יועץ מומחה לענייני נדל"ן בעל ניסיון בתחום. מסלול ההשקעה כולל מספר שלבים:

שלב ראשון – ייעוץ ראשוני

לכל משקיע ישנם מאפיינים שונים ולכן חייבים להתחיל בפגישת ייעוץ ביניכם לבין היועץ על מנת שהוא יוכל להכיר אתכם ואת סוג ההשקעה שאתם מחפשים. ישנם סוגים שונים של נכסים, תנאי סיכון שונים והשקעות בהיקפים שונים. יש צורך להתאים לכל אדם את ההשקעה המתאימה עבורו. כמן כן ישנן סוגיות מס שעליהן יש לדון.

שלב שני – איתור ההשקעה

לאחר שאנו יודעים מהם מאפייני ההשקעה יש לעבור לשלב השני בו על יועץ הנדל"ן לאתר עבור המשקיע את הנכס המתאים להשקעה. לכל השקעה ישנם מאפיינים שונים, ישנן השקעות סולידיות בעלות סיכון נמוך המתאימות למשקיעים מסוימים וישנן השקעות בעלי תשואות גבוהות אך מאפייני סיכון גבוהים יותר. בשביל זה חשוב קודם כל להכיר את המשקיע בייעוץ הראשוני. איתור הנכס להשקעה נעשה בצורה מסודרת ויש להציג למשקיע תכנית עסקית לכל דבר עם דו"ח הכנסות והוצאות על מנת שיוכל לנתח את כדאיות ההשקעה.

שלב שלישי – בדיקת הנכס

בארה"ב הכול נעשה בצורה מסודרת ולפני שרוכשים נכס יש לבדוק אותו. אין מדובר בסתם ביקור התרשמות כללית אלא בדיקת מפקח מומחה העוסק בתחום זה. ישנן חברות מיוחדות המתעסקות בביקורת נכסים והן סוקרות את המבנה בצורה יסודית ומפיקות דו"ח. הבדיקות נוגעות לכל התשתיות של המבנה, כמו למשל הצנרת והחשמל. בדיקה זו מבטיחה שלא יהיה לכם הפתעות ושלא תיגררו להוצאות שלא ידעתם עליהן.

שלב רביעי – חתימה על חוזה

בדיקת הנכס בשלב השלישי היא כלי חשוב למשא ומתן. ליקויים שונים שיתגלו במבנה יכולים לסייע לכם להפחית את מחירו של הנכס. בסופו של דבר כאשר הגעתם להסכמות יש לערוך אותך במסגרת חוזה משפטי לרכישת הנכס. עם רכישת הנכס יש לטפל בכל נושא הרישום ושינוי הבעלות של הנכס וגם לדאוג לנושא הביטוח.

שלב חמישי – חוזה עם חברת ניהול

האנשים המשקיעים בנכסים בארה"ב ברוב המקרים מתייחסים לזה כאל השקעה ולא כנכס בו הם יגורו בעצמם. מסיבה זו יש לכם צורך בחברת ניהול אשר תטפל בנכס ובהשכרתו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה