ספא רפאל משלב טיפולי תזונה אלטרנטיביים

ספא רפאל משלב טיפולי תזונה אלטרנטיביים

טיפולי תזונה אלטרנטיביים

כאשר אנחנו באים לקבל טיפולים בספא חשוב שנלך לספא שיכול להעניק לנו טיפולים עם ערך מוסף כמו טיפולי תזונה אלטרנטיביים או טיפולים שיכולים להעשיר את הגוף שלנו באופן טבעי. ספא רפאל משלב טיפולי תזונה אלטרנטיביים משלב מגוון רחב מאוד של טיפולי תזונה טבעיים כמו שירותי נטורופתיה או שירותי הומאופתיה טבעיים. טיפולים אלו יכולים לסייע לנו להתמודד טוב יותר עם בעיות תזונה או בעיות בדרכי העיכול. הטיפולים יכולים לסייע לנו להבין טוב יותר איזה מאכלים כדאי לנו לאכול ואיזה מאכלים יכולים לגרום לנו לכאבי בטן או לנזקים שונים בגוף.

טיפולי תזונה אלטרנטיביים

איזה טיפולי תזונה אפשר לקבל ברפואה המשלימה?

טיפולי תזונה ברפואה המשלימה יכולים לסייע לנו להרגיש הרבה יותר רעננים וחזקים מבחינה פיזית ורגשית. יש מגוון רחב מאוד של טיפולי תזונה טבעיים שאפשר לקבל כמו טיפולי נטורופתיה או טיפולי הומאופתיה שעושים שימוש בתוספי תזונה טבעיים שיכולים להעשיר את הגוף שלנו בוויטמינים ומינרלים שהוא צריך על מנת להיות חזק יותר ולהתמודד עם בעיות בריאות וגם עם אתגרים שונים בחיי היומיום כמו למשל עבודה במשך שעות רבות או ללכת לישון בשעות מאוחרות וקימה מוקדמת בבוקר. ספא רפאל משלב טיפולי תזונה אלטרנטיביים הניתנים על ידי מומחים ברפואה משלימה שיכולי לסייע להרגיש הרבה יותר טוב למשך זמן רב.

איך שינוי התזונה שלנו לתזונה מאוזנת ובריאה יותר ישפר את הבריאות שלנו?

שינוי התזונה שלנו לתזונה מאוזנת ובריאה יותר ישפר את הבריאות שלנו כך שנוכל להרגיש הרבה יותר טוב לאורך כל שעות היום והלילה. תזונה מאוזנת יכולה לכלול אכילה מרובה של ירקות ופירות ואכילה מעוטה ככל הניתן של פחמימות או אוכל מעובד כמו נקניק או מוצרי חלב. ספא רפאל משלב טיפולי תזונה אלטרנטיביים ואנחנו יכולים לקבל בו ייעוץ ממומחים בתחום הנטורופתיה שיכולים להתאים לנו תפריט תזונה שמותאם באופן אישי לסוג הדם שלנו ולמאפיינים הפיזיים האישיים שלנו. תפריט תזונה שיכול להתאים לנו לא יתאים בהכרח לאנשים אחרים באותו הגיל שלנו ואפילו לחברים או לבני משפחה שלנו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה