התאמת אבקת חלבון למתאמן בראשון לציון

התאמת אבקת חלבון למתאמן בראשון לציון

אבקות חלבון בראשון לציון

בחירת אבקת חלבון הנה מטלה אשר תלויה ביעדיו הספציפיים של כל מתאמן. ישנם מתאמנים ששואפים להעלות במסת השריר, ואילו אחרים מעוניינים לעשות חיטוב. לצד אלו יש גם אחרים המעוניינים לשמור על המסה הנוכחית שלהם. בכדי שאתם תוכלו לקבל את הבחירה המתאימה ביותר בעבורכם, נמליץ לכם לעקוב אחר הטיפים שנשתף לאורך המאמר.

אבקות חלבון בראשון לציון

קודם כל מגדירים את מטרות האימון

בהתאם למטרותיו של כל מתאמן, כך גם יכולה ואמורה להשתנות צריכת החלבון שלו. כך למשל, מתאמן שמעוניין להעלות את מסת השריר שלו, יזדקק לכמות נכבדה של חלבון, כזו אשר לפי מחקרים רבים צריכה לנוע על הטווח של בין 1.4 ל – פי 2 ממשקל הגוף של המתאמן.

בכדי לפשט את הדברים, ניתן לומר שמתאמן שמשקלו 100 קילוגרמים יצטרך לאכול כמות של 140 עד 200 גרם חלבון ביום. לעומת זאת, מתאמן שלא שואף להעלות במסת השריר, אלא לשמור על מסת הגוף הנוכחית שלו, יוכל להסתפק בצריכה מועטה יותר של חלבון.

ישנם סוגים שונים של אימונים, כגון אימוני סיבולת לב-ריאה, אנאירובי, עם או בלי משקולות, ואף אימוני גמישות ותנועה. אתם אלו שאמורים להגדיר את אופי האימון שלכם, בעזרתו של מאמן מוסמך במידת הצורך, ובהתאם לכך תוכלו לדעת בדיוק מהי צריכת החלבון המומלצת בעבורכם.

מתאימים את השימוש באבקת חלבון לתפריט התזונתי

יש להביא בחשבון שאבקת חלבון סטנדרטית תכיל כמות חלבון שנעה בין 17 ל – 27 גרם חלבון. מרבית אבקות החלבון עשויות מחלב רזה, אם כי ניתן להצביע על מגמה לפיה ישנם יותר מתעמלים אשר בוחרים דווקא באבקת חלבון טבעונית.

בכדי להבטיח שאתם בוחרים באבקת החלבון המתאימה ביותר בשבילכם, תצטרכו לחשוב על התפריט התזונתי האישי שלכם, ולוודא שאתם בוחרים באבקת חלבון שתוכל להתאים בדיוק לדרישות האישיות שלכם.

כמובן שאם אינכם בטוחים באיזה אבקה לבחור בדיוק, תוכלו להתייעץ עם תזונאי או לקרוא המלצות באינטרנט על אבקות שונות שעשויות לעניין אתכם. לאחר שתעשו זאת, תוכלו להיות בטוחים שאתם אכן בוחרים באבקת החלבון המתאימה ביותר בעבורכם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה