סוכנות ביטוח פנסיוני שדואגת לעובד ולמעביד

סוכנות ביטוח פנסיוני שדואגת לעובד ולמעביד

סוכנות ביטוח פנסיוני

הזמן שבו בני האדם מבלים על פני כדור הארץ רק הולך ונעשה ארוך יותר בצורה ניכרת, עם ההבדל התהומי בין אנשים אשר נמצאים במדינות מפותחות שם יש להם את כל מה שהם צריכים מבחינת רפואה כדי לחיות חיים בריאים ולקבל טיפולים מתקדמים ברפואה המודרנית החכמה.

סוכנות ביטוח פנסיוני

לאור הגילאים המבוגרים הללו כל מדינה מפותחת נערכת עם שלל של צעדים שהופכים את המבוגרים למשהו שהוא טוב ככל האפשר עבורה ועבור עצמם, ואחד מן הדברים הללו נקרא ביטוח פנסיוני אשר פעם היה ידוע אך ורק בתור קופת גמל שבה היו מבצעים שימוש בגיל הזהב או מוקדם מכך.

החובה של ביטוח פנסיוני

השינויים בקופות הגמל התרחשו ועדיין מתרחשים כל הזמן. נדמה כי המדינה מנסה למצוא את הנוסחא הכי טובה אשר איתה כל אדם אשר עובד במשך של עשורים רבים ימצא את עצמו בגיל של הפנסיה שאף הוא נעשה יותר מאוחר עם כל הכסף שהוא זקוק לו על מנת לחיות את העשורים שנותרו לו בצורה הכי מכובדת שאפשר.

ההפרשות של המעביד עבור הפנסיה של העובד שלו היא בגדר של חובה, וכבר לאחר כמות מסודרת של חודשי עבודה ישנה הפרשה של המעביד לעובד עבור כספים שנועדו לפנסיה. מדובר בביטוח פנסיה שהוא בגדר של חובה, וכל אי הפרשה של הסכומים במועדם הוא עילה לתביעה של העובד שרק יוצרת קנס מיותר אצל המעביד שלא ביצע את הנדרש כחוק.

ביטוח שעובד לשני הצדדים

מה שצריכים להבין הוא שביטוח פנסיוני הוא כזה אשר מסייע לכל עובד לקבל את כל ההעברות עבור הפנסיה בצורה מסודרת, ולמעביד להמשיך ולהפריש את כל אלה באופן מוסדר. מכיוון שקיימים נכון להיום לא מעט סוגים של ביטוחים החל מביטוח מנהלים ועד לקרן השתלמות, זה מאוד חשוב וכדאי לעבוד מול סוכן ביטוח אשר יכול לאמוד את הצרכים של העובדים אל מול אלה של החברה ולהעניק את אופציות הביטוח הכי משתלמות עבור המעביד ועבור כל אחד מן העובדים שנמצאים תחתיו לפי החובה שקיימת ועם תוספות שהן בגדר של תנאים סוציאליים מפנקים יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה