לקראת גירושין: האם כל בן זוג זקוק לעו"ד עצמאי?

לקראת גירושין: האם כל בן זוג זקוק לעו"ד עצמאי?

עורך דין גירושין

מגפת הגירושין פלשה לכל חלק בחברה ואין כמעט מגזר שבו לא מתגרשים. אם בעבר גרוש היה נחשב למילת גנאי ואנשים התביישו בכך מאוד, הרי שכיום ניתן לומר בפה מלא כי גירושין הם דבר מקובל מאוד ונפוץ מאוד. ולמרות שהמון אנשים היום מתגרשים אין זה אומר כי הגירושין הם הליך פשוט וקל. הגירושין טומנים בחובם קושי עצום וזאת בגלל שהתא המשפחתי שהיה כל כך חשוב לנו מתפרק לנגד עיננו. אחד הדברים שאתם צריכים להקפיד עליהם הוא השאלה איזה עורך דין נשכור אשר יוכל לסייע לנו בכל ההליך של הגירושין. כיום יותר ויותר אנשים מבינים כי לעתים עדיף להם לבחור עו"ד אחד אשר ייצג את שני הצדדים בבית המשפט. ניתן לומר כי כל משפחה צריכה לקבל את ההחלטה שלה ולהחליט האם היא זקוקה לעורך דין אחד או שניים אשר ייצגו אותה.

עורך דין גירושין

חשבו על הילדים בהליך

אתם חייבים להבין כי אם אתם לוקחים שני עורכי דין שייצגו אתכם בעת ההליך של גירושין אזי הסיכוי שההליך יהיה קשה יותר גבוה יותר. פעמים רבות מי שהכי נפגע בהליך הגירושין הם הילדים אשר רואים את ההורים שלהם רבים, מתווכחים, צועקים וכך הילדים נחשפים אל מציאות עגומה. לכן כאשר אתם מתלבטים האם לקחת עורך דין אחד או יותר אתם חייבים לקחת בחשבון גם את הילדים שלכם. אם אתם רוצים להבטיח כי הילדים שלכם יהיו עם כמה שפחות צלקות מתהליך הגירושין שלכם אתם צריכים לשקול ברצינות לקחת עורך דין אחד וכך לצמצם את הוויכוחים ואת הבעיות בצורה ניכרת.

רוצים עורך דין יחיד? וודאו כי הוא הוגן ומקצועי

אם אתם רוצים לקחת עורך דין להליך של גירושין עו"ד אחד אשר ייצג את שני בני הזוג אתם צריכים לשים דגש על כך שהעורך דין הזה יהיה כמה שיותר מקצועי וכמה שיותר טוב. ככל שתבחרו עורך דין יותר טוב ויותר הגון כך תוכלו לדעת כי הוא ייצג אתכם בצורה יותר איכותית וישמור על הזכויות של שני הצדדים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה