ניהול חכם של תהליכי מכירה באמצעות pipedrive

ניהול חכם של תהליכי מכירה באמצעות pipedrive

ניהול חכם של תהליכי מכירה

אם אתם רוצים לבצע ניהול פרויקט בצורה טובה יותר, לראות על מה כל אחד מאנשי הצוות שלכם עובד בעת תהליך מכירה, ולקבל אלמנטים חזותיים בצורה טובה יותר – חשוב שתכירו מערכת חכמה בשם pipedrive  שתסייע לכם לנהל תהליכי מכירה בצורה טובה יותר.

ניהול חכם של תהליכי מכירה

אבל מהו pipedrive ולמי הוא מסייע?

Pipedrive הוא כלי / מערכת לניהול מכירות שנועד לעזור לצוותי מכירות קטנים לנהל תהליכי מכירות מורכבים או ארוכים. בשנת 2010, הושק כלי העזר הזה לתחום הניהול והוא אלמנט מבוסס על מערכת CRM  שמסייעת לארגונים לנהל יותר טוב את תהליכי המכירה הכה חשובים בארגון.

מערכת זאת מטרתה לשרת את הצרכים החשובים ביותר של אנשי המכירות כאשר Pipedrive, הוא כלי המשמש כיום על ידי למעלה מ -70,000 חברות ברחבי העולם.

אבל מהם היתרונות של Pipedrive

למערכת זאת ישנם יתרונות רבים שהופכים אותה פופולארית יותר בעיני מנהלי ארגונים, עסקים וחברות, כאשר בין היתרונות:

ביצוע מכירות יעיל יותר – כאשר שמדובר בפיתוח תכונות עבור Pipedrive- הכל בנוי סביב פעילות מבוססות מכירה. כלי ניהול מכירות מסוג זה אינו שולט על התוצאות של כל מכירה, אבל הוא בהחלט מסייע לשלוט על הפעולות שנעשות בזמן המכירה.

מיקוד – Pipedrive  מסייע לאנשי המכירות להתמקד בפעולות שסוגרות עסקאות.

חיזוי – מערכת מסוג זה עוזרת למנהלים לחזות את ההכנסות הצפויות, תוך בחירת העסקאות שיש סיכוי גדול יותר לסגור.

pipedrive  – דרכים למכור חכם יותר

שימוש במערכת pipedrive מאפשרת למנהלי הארגון לחקור, להעריך ולהתקין אפליקציות בקלות רבה יותר מאי פעם, וזאת כדי להשתלב עם השירותים המובילים בתעשייה.

שימוש ב pipedrive  לשם מכירות טובות יותר, יסייע לכם על ידי אוסף מדהים של יישומים להרחיב את יכולות המכירה של הארגון והעסק תוך ששימוש ב Pipedrive, יאפשר לכם חוויה משופרת וזאת כי מדובר במערכת חכמה, מותאמת אישית ונכונה לכל עסק, חברה וארגון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה