עיצוב מטבחים

עיצוב מטבחים

kitchen-1707427__340

בשוק עיצוב מטבחים מבית מטבחי לוגת, קיימים כל כך הרבה אפשרויות, אם מבחינת מעצבי מטבחים, נגריות, מפעלים לייצור מטבחים ועוד. האפשרויות של הסגנונות היא ממש אינסופית ולכן, אנו מוצאים כי קשה לבחור את המטבח שיתאים לנו. על מנת לעשות קמת סדר בבלגן, כדאי ללכת על הסגנון הכללי בביתכם. אם יש לכם ריהוט וסגנון כפרי לכו על סגנון של מטבח כפרי, אם מדובר על סגנון מודרני והי טקיסטי של ריהוט וסגנון כללי, לכו על הסגנון של המטבח המודרני וכן הלאה. בכל מצב, יש לתכנן נכון כל חלל במטבח לתת דגש על נוחות וגישה. מטבחים בחללים קטנים, יש ללכת על גוונים בהירים ולא כהים, היות וגוונים כהים גורמים מהבחינה האופטית להקנות לחלל קטן מראה של קטן יותר ואילו גוונים בהירים כגון לבן ו שמנת, יגרמו למטבח להיראות כחלל גדול יותר. 

השתדלו לשים לב על סגנון ייחודי במטבח

יש להיצמד לסגנון עיצובי מסוים ולא בכמה סגנונות אשר יגרמו למטבח להיראות בעיצוב לא ברור. ערבוב סגנונות שונים, מבטלים את הסגנון הרצוי לכם, כאשר סגנון אחד מעיב על השני. ככל שתהליך עיצוב מטבחים יהיה יעיל יותר, כך הם יהיו נוחים בשימוש ובתחזוקה, כאשר הדגש הינו על הפן הפרקטי והעיצובי גם יחד. כאשר אתם תיגשו אל מעצבי המטבחים, מעצב המטבחים, יתכנן מטבח שיתאים לכם ולאילוצי החלל ותנאי השטח, אם למשל הצורך במזווה פינתי, ההתאמה של הארונות למספר ומבנה החלונות, הטכנולוגיה המתקדמת שתאפשר למטבח שלהם להיות נוח בשימוש, אפקטים מעניינים וצבעוניות מסוימת שתתאים לטעם האישי של כל אחד.

הולכים על מטבח לבן?- מה כדאי לכם לדעת

האמת היא שאין יפה יותר ממטבח לבן, בעל עיצוב מינימליסטי, אשר מקנה ניקיון ובעל מראה מרשים. יש להיזהר ממטבח זה, כאשר יש לכם ילדים קטנים כי לא תנקו כל היום את כתמי הידיים והלכלוך שנראים מיד על ארונות המטבח. לא כל מה שנראה לכם יפה בתחום של עיצוב מטבחים עשוי גם להיות פרקטי ניתן למצוא גוונים פסטליים ומעניינים שלא בהכרח כהים במידה ואתם בית שיש בו ילדים ובעלי חיים המסתובבים בו. בכל מקרה, מומלץ לשמור על ניקיון השיש והמטבח, כך שיופיו תמיד יראה ויבלוט יותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה