למה מומלץ סרטון באתר אינטרנט?

למה מומלץ סרטון באתר אינטרנט?

bar-621033__340

הפתגם אומר שתמונה שווה אלף מילים. לעיתים ערכה רב יותר מכל תוכן טקסטואלי. בכל קורס בניית אתרים תלמדו שעל מנת לקדם את האתר שלכם בגוגל, בהחלט מומלץ להזין את האתר בסרטון וידאו, הוא מוסיף רבות לערכו של האתר ומביא לתנועה ערה של גולשים. כמו כן, סרטון וידאו הינו אפקטיבי בכל הקשור למנוע החיפוש.

מן הסתם, כאשר הגולשים נכנסים לאתר ונתקלים בסרטון, הם ירצו לצפות בו. עם זאת, לא כל סרטון הינו אפקטיבי. רצוי ליצור סרטון המעביר כמה שיותר מהר מסרים. הסרטון אמור לעודד את הגולשים לפנות אליהם והיה והוא ישעמם אותם, הם יעברו לאתר אחר. אם מדובר בסרטון העוסק בפרופיל החברה, ולא בסרטון בעל מסרים שיווקיים, כדאי שהוא יהיה ממוקם בדף "אודות", בצורה זו תגרמו לגולשים להאמין בעסק שלכם. 

סרטון בעל מסר

ישנם בעלי אתרים המציפים את האתר שלהם בסרטונים, בעוד הם כלל אינם בודקים שהסרטון אכן פועל. עדיף להשקיע בסרטונים מעטים, אבל שיהיו איכותיים ויספקו את הסחורה. לא משנה באמת אם אתם עסק גדול או קטן, והיה ועובדים אצלכם בחברה עובדים בעלי חזות אטרקטיבית, בהחלט מומלץ לשלבם בסרטון. אם אתם מעוניינים להתמקד בכמה נושאים, רצוי ליצור גם כמה סרטונים, ולא אחד שיהיה ארוך ומשעמם. על כל סרטון לעסוק בתחום ספציפי ולהיות ברור וקליט. עדיף שיהיה קצר.

אתר מקצועי
בכל קורס בניית אתרים יוזכרו סרטוני ההדרכה ככלי שמקדם את האתר, בפרט כשמדובר באתר מקצועי. סרטונים אלה מוסיפים רבות לאיכות האתר, ואין ספק שהם טומנים בחובם גם מסרים שיווקיים. בנוסף, הגולשים יכירו טוב יותר את המוצרים שלכם, וילמדו כיצד לעשות בהם שימוש .

סרטון קצר ולעניין

זמן השהייה של הגולשים בסרטון הוא מוגבל, וחשוב לזכור כי האינטרנט הינו פלטפורמה תזזיתית. כאשר אדם מקליק על הסרטון, הוא יהיה מעוניין שתוך טווח זמן קצר הוא ידע בדיוק היכן הוא נמצא והאם שווה לו לצפות. לכן חשוב גם שהפתיח או ההקדמה, לא יהיו ארוכים מידי ומיגעים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה