עורך דין נדלן – לא קונים דירה ללא הליווי המקצועי שלו

עורך דין נדלן – לא קונים דירה ללא הליווי המקצועי שלו

business-card-2056020__340

קניית דירה זוהי בדרך כלל העסקה הכי גדולה והכי משמעותית שאנחנו מבצעים בחיים שלנו. אם אנחנו לא אנשי נדלן סביר להניח שלא נעשה עוד עסקה כזו בחיים שלנו.

אנחנו משלמים סכומי כסף אדירים בעת רכישת הדירה ובדרך כלל אנחנו גם מתחייבים על תשלומי משכנתא גבוהים למשך שנים רבות. מה שאומר כי את פעולת הרכישה של הדירה אנחנו חייבים לעשות באופן מושכל וזהיר במיוחד, בכדי שהיא אכן תיעשה נכון. הנכס שאנחנו נקנה אכן יירשם על שמנו כדין ולא יהיו אתו כל בעיות בהמשך.

עורך דין נדלן הוא האיש אשר אמור ללוות אותנו בתהליך וממש לא מומלץ לוותר עליו. רק כך נוכל להיות רגועים כי צעדנו בדרך הכי נכונה והכי בטוחה.

עורך דין נדלן – למה בעצם אנחנו זקוקים לו?

אז האמת היא שפעמים רבות עולה התמיהה. למה בעצם אנחנו זקוקים לשירות של עורך דין בעת קניית דירה? אנחנו לא מסוגלים לקרוא בעצמנו את החוזה ולהבין אותו על בוריו? כאן חשוב לדעת שבמקרים מעין אלו אשר בהם מתעסקים עם מכירות נדל"ן, יש הרבה חורים וקיימות רמאויות רבות ולעיתים אנחנו לא יכולים להבחין בהם עד לאחר שחתמנו על החוזה. אך בעת כזו לפעמים כבר איחרנו את הרכבת ואין לנו יותר מה לעשות למעשה. 

על כן, חשוב מאוד לפנות ולהיעזר מיד בתחילת התהליך בשירותיו של עורך דין המכיר היטב את התחום.

כך נדע איך וכיצד לגשת אל העסקה אם בכלל. כי עורך הדין יבדוק עבורנו את תקינות הנכס, הוא יבדוק האם אין אתו בעיות של רישום לא תקין או שמא רישיונות הבנייה אינם תקפים. הוא יבדוק אם קיימים על המבנה צווי הריסה או כל דבר אחר שעשוי להעיב על תקינותו של הנכס.

משרד עורכי דין מקרקעין דוניץ, זוהי הכתובת לפני שאתם קופצים לעסק נדלן בסדר גודל של קניית דירה.
רק בעזרת עורך הדין המנוסה, הוותיק והמומחה, תוכלו להיות רגועים ובטוחים כי העסקה כולה תיעשה כראוי ועסקת הנדל"ן תיחתם כחוק.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה