במקום חלון, פתחו דלת

במקום חלון, פתחו דלת

דלתות אוטומטיות

הדלת האוטומטית היא אחד המוצרים היותר חשובים ובעל יתרונות ענקיים. למוצר הנפלא הזה יש סוד עצום שהופך אותו למוצר הכי חדשני ומבוקש בתחום הדלתות. החיישן המזהה את התנועה על מנת לפתוח ולסגור את הדלת וככה נותן לנו תובנה שזה טבעי ופשוט לצאת ולהכנס מהדלת בלי לגעת בשום דבר.

דלתות אוטומטיות

הדלת שלכם ואתם, חשובים לנו

בהיסטוריית הדלתות, המוצר דלתות אוטומטיות לא היה מוצר שלקחו בחשבון ובפעמים בהן פתחו וסגרו דלתות השתמשו בידיים. לכן כשהידיים עמוסות בדברים, עגלות, ילדים וכד' מדובר בתהליך לא נוח בכלל ואף מקשה שגרם ללא מעט נזקים, וגם לא נוח לבעלי מוגבלויות. הדלתות החדשניות הן בשורה חדשנית נפלאה למציאות, אך אל תשכחו שגם חייבות להיות מותקנות על ידי המומחים הטובים ביותר בתחום.

והיתרונות:

  • הדלתות מפארות את הבניין ומשאירות רושם נפלא של הערכה עבור מי שמתקרב אליהן כאשר הן מזמינות אותו להכנס למתחם בו הן נמצאות.
  • היתרון בדלתות האלו היא האפשרות לסייע לאנשים עם מוגבלות או סיוע לאנשים שיש להם ידיים עמוסות בדברים.
  • דלתות חשמליות הן דלתות בטיחותיות עבור בנייני מוסדות, מגורים ומרכזי קניות שונים.
  • עבור הסטריליות, דלתות חדשניות אלו פותרות את העניין הסטרילי, לא צריך לגעת בידיות.
  • דלתות חשמליות מאפשרות לקבל שליטה על כמה לכלוך ואבק נכנס אל החלל הקיים מאחורי הדלתות.

 

חשוב שתדעו

המכשור הטכנולוגי החדש דורש תקן זהירות מדויק מאד ולכן זאת הסיבה שהמוצר דלתות אוטומטיות נדרש לתקן כזה. יש המון אופציות לסיוע על שמירת הבטיחות של היוצאים והנכנסים מהדלתות, אל תהססו להתייעץ עם איש המקצוע שמתקין לכם את המוצר ותוודאו שאיש שהמקצוע הוא מוסמך ובעל נסיון וגם וותק בתחומו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה