כל מה שאתם צריכים בבגדי תינוקות

כל מה שאתם צריכים בבגדי תינוקות

בגדי תינוקות

מצפים לתינוק בקרוב? מזל טוב! חדשות מרגשות. אחת הפעולות המהנות בתקופה זו היא התחלת איסוף פריטי לבוש לתינוק החדש. מדריך זה מלמד כיצד לבצע קניות חכמות של בגדי תינוקות להם תזדקקו בחודשים הראשונים לחיי התינוק.

למרות שהרשימה נראית קצרה, כאשר התינוק מגיע, תבינו שיש הרבה פריטים שאתם לא צריכים, כך שתוכלו לקנות את הבגדים שיתאימו היטב לתינוק בכל שלב של הגדילה שלו.

בגדי תינוקות

תינוק שרק נולד, זקוק למעט מאוד

במשך השבועות הראשונים לחייו, כל מה שהתינוק עושה הוא לאכול, לישון ולעשות את צרכיו. אין הרבה תינוקות שעושים יותר מזה בין הגילאים שלושה עד חמישה חודשים.

רוב ההורים ממהרים לקנות או להוסיף לרשימת הקניות שלהם בגדי תינוקות חדשים, כבר בחודשים הראשונים להריון, אך התנהלות זו אינה בהכרח לטובת התינוק. האם אתם חושבים שלתינוק באמת אכפת או לא אכפת אם הבגד שלו מעוטר בדפוסים חינניים? זהו. שלא.

מה שכן מעניין אותו זו הנוחות. אם לא יהיה לו נוח בבגד, הוא יפרוץ בצווחות זעם ומחאה, ולכן חשוב לבחור לתינוק בגדים איכותיים.

קנייה מעשית וחכמה של בגדי תינוקות

אם אתם רוצים לחסוך כסף ולהיות מעשיים לגבי בגדי התינוקות שאתם צריכים לקנות במשך השבועות הראשונים של חייו, חשוב שתתמקדו בבחירת בגדים איכותיים על מנת שלא תצטרכו לקנות בגדים זולים, בכמויות, ובתדירות גבוהה בשל הבלאי הגבוה שלהם, כך שהחיסכון הכספי, בטווח הארוך, יהיה משמעותי ביותר.

חשיבות קניית בגדי תינוקות מעוצבים ואיכותיים

מגמות אופנה של בגדי תינוקות הן פופולאריות היום ומתמקדות בבגדים יקרים, בדיוק כמו מגמות האופנה למבוגרים. כל אימא רוצה להלביש את התינוק שלה בבגדים יפים, איכותיים, וסופר חמודים, כמו שמתאים לתינוק המתוק שאי אפשר לעמוד בפניו. הסוד הוא לקנות כל פעם מערכת בגדים אחת, כי תינוקות גדלים במהירות שיא.

חשוב לקנות בגדים יקרים שאינם מתבלים במהירות ומחזיקים מעמד יותר משתי כביסות, במיוחד כשבוחרים בגדי תינוקות שמתאימים לאירועים חגיגיים או טיולים, או אפילו לצילומים מתקופת החיים הראשונה של התינוק, שישמשו כמזכרת נעימה לשנים הבאות.

הבגדים שיתאימו לחודשים הראשונים בחיי התינוק

תינוק שרק נולד, זקוק למספר פריטי לבוש, במיוחד בשבועות הראשונים לחייו. זה מה שאתם צריכים לקנות לו:

  • חמש חליפות גוף onesies.
  • שתיים עד ארבע חולצות.
  • חמש פיג'מות שמכסות גם את כפות הרגליים.
  • שתיים עד ארבע זוגות מכנסיים
  • כמה זוגות גרביים.
  • שלושה כובעים.
  • שלוש חליפות שינה.
  • שתי זוגות כפפות להגנה מפני שריטות הפנים.
  • מעיל איכותי לחורף.

אין צורך להשתגע ולקנות בגדים רבים מדי באותו גודל

תינוקות גדלים במהירות, ובגדי התינוקות הראשונים שהם זקוקים להם צריכים להתאים להם בצורה הטובה ביותר, ולשמש אותם לשבועות הראשונים בחייהם.

לכן תמיד מומלץ לקנות בגדים במידה אחת גדולה יותר בהתחלה, כדי שהם יחזיקו מעמד לתקופות מעט ארוכות יותר. נעליים אינן נחוצות לתינוקות, וגרביים יספיקו להם עד שהם יתחילו לזחול וללכת.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה