מהו טווח המחירים של סוככים לגינה

מהו טווח המחירים של סוככים לגינה

image001

סוככים לגינה מהווים את השדרוג המשמעותי ביותר לכל גינה פרטית. הסוכך מספק למעשה את היכולת לסנן את קרני השמש, ובכך ליצור אווירה קרירה ונעימה יותר. הרי אף אחד לא ירצה לשבת בחוץ מתחת לשמש ישירה, אבל כאשר יש סוכך שמעניק צל ומגן מפני קרינת ה – UV המסוכנת, ניתן בהחלט ליהנות משהייה נעימה בגינה הפרטית בכל תנאי מזג האוויר. רוב הסוככים מתאימים גם להגנה מפני הגשם, כלומר ניתן ליהנות מישיבה בגינה גם כשיורד גשם וברד, אבל אתם מוגנים תחת הסוכך, מתכרבלים עם השמיכה ונהנים מסיידר או שוקו חם. ניתן כמובן למצוא מגוון רחב ועצום של דגמים שונים, כאשר לכל דגם יש את היתרונות והחסרונות שלו. בכל מקרה, כל אחד יוכל לבחור את הדגם האידיאלי עבורו, הן מבחינת הצבע, הן מבחינת הגודל והן מבחינת המחיר. טווח המחירים של סוככים לגינה הינו רחב, ולכן ניתן להתאים לכל אדם את הסוכך שיתאים לו במסגרת התקציב שלו.

מהו טווח המחירים של סוככים לגינה – כל מה שחשוב לכם לדעת

כאמור, טווח המחירים של סוככי גינה הינו רחב, היות והוא משקף כמות גדולה של סוככים שונים, המגיעים בגדלים שונים, צורות שונות וכמובן עיצובים שונים. כמובן שמי שיבחר לרכוש סוכך בעיצוב ובהתאמה אישית, יאלץ לשלם יותר כסף מאשר אדם שיבחר סוכך מתוך הקטלוג. כמו כן, כל סוכך מיוצר על ידי חברה שונה, כך שחברה שנחשבת למותג איכותי יותר, תגבה מחיר גבוה יותר ברוב הפעמים. סוכך גדול יותר או מיוחד יותר, גם כן יהיה יקר יותר, מאשר סוכך בסיסי ושמגיע בגודל צנוע יותר. חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא גם סוככים מתקפלים לעומת סוככים קובעים, דבר שגם כן משפיע על המחיר של הסוכך. סוכך מתקפל בעל מנגנון חשמלי, יהיה ברוב הפעמים יקר יותר מאשר סוכך בעל מנגנון קיפול ידני.

לסיכום, טווח המחירים של סוככים לגינה הינו רחב, והמחיר תלוי בלא מעט גורמים שונים. למשל, סוכך זרועות יכול לנוע בין 3000 לבין 7000 ₪, בהתאם לגודל שלו, לעומת זאת סוכך קבוע עולה בערך 350 ₪ למטר.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה