מעוניין להקים חברת הובלות משלך?

מעוניין להקים חברת הובלות משלך?

להקים חברת הובלות

האם אתה מעוניין להקים חברת הובלות?

ובכן, אם אתה מעוניין להקים חברת הובלות משלך, תוכל ללמוד תחילה מחברות הובלות ותיקות יותר, ולצפות את מה שהם עשו, עם הניסיון, הוותק והמקצועיות. אם אתה מוביל בחברה אחרת ולמדת את התחום, אשריך, ואם נראה לך שזהו תחום פשוט, שאין צורך להתמקצע בו, המשך לקרוא את המאמר הבא.

מהם השלבים בהקמת חברת הובלות?

חברת הובלות היא כמובן עסק פרטי ודרושה ברישום של העסק ברשויות המס והביטוח הלאומי, וקבלת רישיון מוביל ממשרד התחבורה. ראשית, ברשויות המס אתה נרשם כעסק זעיר, עד שאתה מתרחב דייך על מנת לרשום את העסק כעסק מורשה. עוסק מורשה נקבע לאחר רווח של 90,000 ₪ בשנה, ומחויב בתשלום מע"מ, מה שמייקר לרוב את השירות שהוא מספק. את האישור בביטוח לאומי עושים בצמוד לרישום העסק במס הכנסה, ומקבלים מקדמות לתשלום בהתאם מהרשויות בכל חודש. רישיון מוביל ממשרד התחבורה מנפיקים דרך הרשת הארצית לתחבורה ציבורית. את הרישיון מחדשים מדי תקופת זמן.

השלב הבא בהקמת החברה הוא פרסום ושיווק

פרסום ושיווק החברה שלך להובלות דורשת הקמת אתר או סעיף במנועי החיפוש השונים. אינדקס חברות הובלה למשל הוא אתר חזק היכול לעזור לך בקידום העסק שלך בתחילה, אם אתה צריך לפרסם את העסק ואינך חזק או ותיק דייך ברשת האינטרנט. הפרסום באינדקס ייתן לך את כל האפשרויות של קידום ופרסום, והנעת תהליכים על בסיס הפרסום של האינדקס עצמו, לרווחתו ולרווחתך, כלקוח שלו. אתה בעצם כלקוח רוכש שטח פרסום באינדקס, וכך האינדקס משרת אותך על ידי קידום ופרסום העסק שלך ומתן שירות ללקוח. אתה מרוויח מעצם היות האינדקס חזק בתוצאות שלו במנועי החיפוש וכך ניתן להנות מכל העולמות גם יחד.

שירות מקצועי ללקוח

אל תשכח שעצם השירות שלך מכוון ללקוח אותו אתה מעביר מבית לבית. שירות הובלות הוא שירות העובד עם לקוחות פרטיים לרוב, ומספק שירות ברגע קריטי לרוב האנשים, יום של מעבר מבית אחד למשנהו. זהו שיאו של תהליך מעבר מבית לבית, וחשוב לבוא מקצועי ומאורגן ליום הזה, כדי לספק ללקוח את השירות הטוב ביותר שתוכל לתת כמוביל. הלקוח מצפה ממך להיות מסודר ומאורגן, וחשוב לתת לו את המוצר הטוב ביותר תשוכל. כך הוא יוכל להמליץ באתרים באינטרנט ובפרט באינדקס לחברות הובלות, כך הוא יוכל לספר זאת לחברים ולמכרים, ויותר מכל, לקוח מרוצה הוא לקוח שחוזר.

אנו תקווה כי העסק שעליו אתה חולם יצליח, וככל שתוכל לבקש עזרה, כך תדע לקבל אותה. אינדקס חברות הובלות פתוח לייעוץ מעצם ההבנה בתחום הפרסום של חברות הובלות, וחשוב להתייעץ עם ותיקים ממך בתחום כדי להכירו טוב יותר. מצא את הדרך שלך אך למד מהטובים ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה