איך בוחרים נעלי נשים

איך בוחרים נעלי נשים

נעלי נשים

זה כיף לעשות קניות, וזה עוד יותר כיף לרכוש נעליים. לעומת גברים המבחר עבור נעלי נשים הוא מאוד נדיב כשאר הדגמים יכולים להיות מאוד שונים ובעלי דקויות של חומר, גובה, צבע ועיצוב שרלבנטי לעונות מסוימות. איך מבין כל הדגמים של נעלי נשים יודעות נשים לבצע את הבחירות הנכונות? אלה כמה דגשים שמסייעים בכל אחת מן הרכישות.

נעלי נשים

לפי הגובה של העקב

כאשר אישה רוצה לבצע רכישה של זוג נעליים חדש היא צריכה דבר ראשון להבין האם היא יכולה ללכת עם נעלי בעלת עקב בגובה של 5 ס"מ או שהיא מאלו שחייבות נעליים עם עקבים של 10 ס"מ לכל הפחות. לא כל אחת מחפשת נעלי עקב ויש כאלה שלא יכולות בלי פלטפורמות ענקיות, ולכן זה מאוד כדאי להבין את השלב הראשוני הזה לפני שמחפשים נעליים חדשות.

הדבר הזה גם מסייע במאוד להיכנס אל חנות נעליים רלבנטית שבה יש את ההיצע של גובה העקב שאותו נשים מחפשות, עם חנויות נעליים שבהן בעיקר יש נעליים עם עקב נמוך לעומת כאלה שיש להן היצע נדיב של עקב גבוה לכל המחפשות.

נעל ליומיום או לאירוע

הדבר הבא בבחירה נכונה של נעליים לאישה הוא העניין של רכישה עבור מה. יש אישה אשר מחפשת אחר נעל ליומיום לעומת כזו אשר מבקשת זוג נעליים עבור אירוע בקרוב. הדבר מחלק את הרכישה באופן מהיר אל קטגוריות שונות ומקדם את העניין של הרכישה אל עבר ההתאמה הכי טובה של נעל שאותה נועלים בשמחה רבה ולא משאירי בשקית לצד עוד כמה שקיות שמיועדות עבור החלפות.

חייבת להיות נוחה

בסופו של דבר נעל חייבת להיות נוחה. נעל שתהיה נוחה היא גם נעל שאותה אישה תרבה לנעול וממנה ליהנות ולא לצאת עם שלפוחיות ויבלות לא נעימות.לכן, כאשר רוצים לרכוש נעל עוברים על פני דגמים שאוהבים ובודקים איזו נעל היא הכי נוחה אחרי שעומדים ומבצעים איתה כמה סיבובים ברחבי החנות. כל נעל שהיא טיפה לוחצת, רופפת או פשוט לא נוחה היא נעל שעדיף שלא לקנות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה