חימום תת רצפתי – מדוע ולמה?

חימום תת רצפתי – מדוע ולמה?

מה הכי מעסיק את בעלי הדירות ובעלי העסקים? נושא ההסקה. ובכלל, נושא ההסקה מאד השתכלל בשנים האחרונות בעקבות פיתוחים חדשים. מוצרי ההסקה הפכו מאד יעילים. אחד מהם אף יעיל באופן ייחודי ובעל אריכות חיים ארוכה: חימום תת רצפתי – המוצר המעניק את היכולת לחמם לחימום הבית או העסק דרך צינור חימום המותקן מתחת לרצפה.

בחירה במוצר חימום תת רצפתי היא בחירה ביתרון אדיר, החימום הזה יעיל בחימום חלל שיש בו תקרה גבוהה שאי אפשר לחמם אותה במערכות חימום מהסוג הרגיל.

חימום תת רצפתי הוא מוצר ההסקה עם הוותק הכי משמעותי בענף החימום. ההבדל בינו לבין שאר מוצרי החימום הוא בעיקר המוניטין. מוניטין זה מתבסס על טכנולוגיה חדשנית שהופכת אותו לנחוץ. אותו מוצר פועל במסגרת המעגל הסגור ומתבסס על מים הזזים בתוך צינורות מובנים מפלסטיק או מאלומיניום ובתוכם מתחממים מים בתורות, וככה גם מחממים את הרצפה מתחתיה הם מותקנים.

המערכת המופלאה הזאת נקראת חימום תת רצפתי והיא בנויה באופן שבו היא גורמת לנושא הקורוזיה שלא לקרות, וכך גם נמנעת הצטברות אבנית או סתימות.

המערכת בבסיסה מעניקה חיי מדף ארוכים למוצר שיכול לשמש לשנים ארוכות ללא חשש מתקלות.

למוצר יש ייחודיות

אותו פיתוח ייחודי של חימום תת רצפתי משלב את הנושא הכי חשוב במערכת ההסקהה משוכללת – בידוד. לבידוד יש תפקיד מאד מהותי בנושאי החימום במערכת הזאת ספציפית, הבידוד אחראי לאפקטיביות המוצר ומהלך האחזקה שלו שנים קדימה. אם הבידוד לא הותקן בצורה הראויה הוא עלול לגרום לכך שהחימום יזלוג לחלל אחר וככה לא מאבדים את אפקט החימום עצמו רק, אלא גורמים לנזק למוצר ואי נעימות עם השכנים שלכם.

וחשוב לזכור:  כמו בכל מוצר שאנחנו רוכשים, כדאי שנתייעץ ונקבל חוות דעת והסתמכות מאנשים שאנחנו סומכים עליהם. כל מוצר כדאי לרכוש מאנשי מקצוע מומחים בתחומם, מוצר הסקה מהסוג הזה שיש בו מרכיבים כל כך קריטיים, אפילו חייב לתת חשיבות גבוהה יותר לאמינות, הנסיון והמקצועיות שבו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה