כספת ביתית לאקדח לפי התקן של משטרת ישראל

כספת ביתית לאקדח לפי התקן של משטרת ישראל

זכוכית נגד ירי

כספת ביתית לאקדח לפי התקן של משטרת ישראל, היא הכספת היחידה שצריך להשתמש בה לצורך אחזקה של נשק אישי. אחד הסיוטים הגרועים ביותר של כל הורה שמחזיק בביתו כלי נשק, הוא שכלי הנשק יגיע לידיו של אחד הילדים שלו. לכן על מנת למנוע את האסון הבא, חשוב לשמור את כלי הנשק בכספת מקצועית ובטיחותית שמיועדת בדיוק עבור המטרה הזאת. למעשה, כל מי שמחזיק בכלי נשק אישי בביתו, מחויב לשמור על הנשק ולמנוע את הגעתו לידיים הלא נכונות. גם מי שגר בגפו ואין לו ילדים, חייב לאבטח את כלי הנשק מפני פורצים פוטנציאלים, שישמחו לקחת עמם כלי נשק שמחירו בשוק השחור יכול להיות רווחי יותר מכל מחשב ומכל פלאפון. לכן על מנת לשמור על רוגע ונינוחות בכל שעות היום והלילה, חשוב לדאוג לכספת ביתית שמיועדת במיוחד לצורך אחסון כלי נשק.

כספת ביתית לאקדח לפי התקן של משטרת ישראל – הכספת היחידה ששווה להשקיע בה

ניתן היום למצוא בשוק כמות עצומה של כספות שונות, המגיעות בגדלים שונים, עשויות מחומרי גלם שונים וכמובן מצוידות במנגנוני פעולה חדשניים יותר או פחות. אך לא חשוב מהו הדגם שתבחרו לצורך שמירה על האקדח שלכם, חשוב רק לוודא שהוא עומד בתקנים המחמירים של משטרת ישראל. מטרתה של הכספת היא לשמור על כלי הנשק, כך שהוא לא יוכל להגיע לידיים הלא נכונות. כספת שאינה עומדת בתקנים הדרושים, תהיה קלה יותר לפריצה ולמעשה לא תוכל להבטיח לכם את השקט והשלווה שלשמם רכשתם אותה. לכן עדיף תמיד לרכוש את הכספת במקום מוכר וידוע, שיוכל לספק לכם אחריות ומענה בכל שאלה ובכל בעיה. משטרת ישראל מחייבת את כספת הנשק הביתית להכיל נעילה מכאנית או אלקטרונית, על מנת להקשות את הפריצה אליה. כמו כן, הכספת חייבת להיות מעוגנת לקיר בטון, על מנת למנוע מצב שהיא תיגנב בכללותה.

לסיכום, כל מי שמחזיק בביתו כלי נשק, חייב להתקין כספת ביתית לאקדח לפי התקן של משטרת ישראל. זוהי הדרך היחידה לאבטח את כלי הנשק ולמנוע ממנו להגיע לידיים הלא נכונות.

 למידע נוסף על כספת לאקדח.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה