מרכז וטרינרי באשדוד

מרכז וטרינרי באשדוד

מרכז וטרינרי באשדוד

מחפשים מרכז וטרינרי באשדוד שייתן לכם שירות מנצח, מקצועי ונעים? הגעתם למקום הנכון. מדובר על מרכז וטרינרי שמחזיק את מיטב אנשי הצוות הרפואי שיש בעיר, ונועד לספק לכם ולבעלי החיים שלכם את השירות הטוב ביותר, כדי שיהיו בריאים ומאושרים, לאורך זמן.

מרכז וטרינרי באשדוד

מהו אותו מרכז וטרינרי באשדוד?

המרכז הוטרינרי הרפואי "אורון" באשדוד, הוא מרכז שהקים ד"ר אורון פרגר בשנת 1994, ווטרינר בכיר שהוא גם זואולוג. בהיותו וטרינר בכיר ומנוסה, הקים את המרכז ד"ר פרגר בגודל חדר אחד, משם צמח המרכז והיה למה שאנו מכירים היום, מרכז ידוע ומוכר בכל העיר אשדוד וסביבתה.

המרכז הוטרינרי באשדוד הוא מרפאה המצוידת בכל ציוד העזר המקצועי ביותר, מכשור מודרני הכולל אף רנטגן דיגיטלי וציוד אולטרא סאונד מהטובים בשוק. מדובר בציוד כירורגי איכותי, מערכת ניטור, מכונה להרדמה בגז, מכשיר א.ק.ג, ומעבדת דם ושתן. כשבעל החיים האהוב שלכם, נכנס אל המרפאה, הוא מקבל את הטיפול הטוב ביותר שאנו יכולים לתת לו, בזכות ציוד משוכלל זה ובזכות המקצועיות הרבה של הצוות הרפואי במקום, מוכשר בכל תחומי הטיפול בחיות המחמד.

יחס נעים וטוב ללקוחות משני המינים

גם בעלי חיות המחמד זוכים ליחס נעים ומקצועי, וגם חיות המחמד עצמן. מדובר על צוות רפואי שיודע להעניק אהבה לחיות שלכם, כשהן צריכות אותה יותר מכל על מנת להירפא. הצוות שומר על יחס אכפתי ומסור, וטרינרים ועוזרים, הנמצאים במקום בכל רגע, בשביל חיית המחמד שלכם ובריאותה.

כשחיית המחמד שלכם שוכבת על המיטה, לפני בדיקת דם, היא חייבת להרגיש בטוחה, כדי לא להתפרע כאילו היא עומדת למות. בדרך זו אנו שומרים הן על שפיותה הרגשית כמובן וחיסכון בטראומות שלא לצורך, וגם על בטיחותה שתקבל טיפול מסור וטוב, מבלי תאונות שאינן נדרשות כלל.

מחירים מאפשרים והוגנים

כמובן שהמחיר הוא מרכיב חשוב מאוד בכל עולם הוטרינריה, שכן חיית המחמד לפעמים עולה לנו ביוקר. עם זאת, חשוב שנשקיע בה, כאילו הייתה ילד, ואנו עושים את הטוב שביכולתנו לתת את השירות במחיר האטרקטיבי ביותר.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה