טיולים מאורגנים לדתיים בהודו

טיולים מאורגנים לדתיים בהודו

טיולים מאורגנים לדתיים בהודו

אחד מן היעדים הכי אהובים על ישראלים, ובעיקר עבור ישראלים צעירים היא הודו אשר מציעה לא רק נופים מרהיבים קרים וחמים, אלא גם תרבות מאוד מגוונת שכוללת הודים מוסלמים והודים סיקים ואפילו הודים נוצרים. עם כמות של תושבים מעל למיליארד איש שדוברים מעל למאה שפות, בהחלט מדובר בכר תרבות פורה שבו יכולים להכיר את הרפובליקה של הודו יותר לעומק. הטיול הוא כזה שיכול להיות שונה בכל פעם בה בוחרים לבחור מסלולים שונים, ואם מדובר ביהודים ששומרים מצוות אז כדאי וחשוב להבין מה ואיפה אוכלים בטיול מדהים.

גם דתיים מטיילים בהודו

אולי זה נשמע קצת מוזר עבור אנשים אשר רגילים לצאת אל טיולים בחו"ל ללא כל בעיה, אבל גם יהודים שומרי מצוות אוהבים לצאת אל טיולים מעבר לגבולות הארץ הקטנה, ועד כמה שהם יכולים להיות אוהבי ציון שגאים לחיות על אדמת מדינה יהודית, עדיין זה יכול להיות מאוד נחמד לצאת מידי פעם כדי לראות איך חיים אנשים אחרים בעולם הגדול. אחד מן היעדים המרהיבים עבור ישראלים היא הודו היפה, שבה יש מרחבי ענק שכוללים בכל כיוון שלה מנהגים ונופים שונים שמהם יכולים ליהנות בהחלט גם אנשים אר נמנים על הציבור הדתי, עם התאמות שנועדו לגשר על כל הפערים כך שיתאימו למטיילים המחפשים טיולים לדתיים בהודו במיוחד.

טיולים מאורגנים לדתיים בהודו

מכירים עולם אחר באופן כשר

הפער הכי גדול עבור אנשים אשר שומרי מצוות שמגיעים על מנת לתייר בהודו הוא לא העניין של שמירה על המנהגים, כי להתפלל יכולים ויש חופש לכל אדם שם לנהוג לפי הדת שבה הוא מאמין, אלא הבעיה של ישיבה לארוחה שבה הכל עומד בכל התנאים המחמירים של כשרות עבור אדם יהודי.

זה לא מספיק לומר כי האוכל הוא כזה אשר לא מכיל בשר, כי גם עבור ירקות ישנה בחינה מוקפדת אשר הופכת את האכילה ללא חשש, ולכן כאשר רוצים ליהנות מטיול בהודו שבה אנשים עניים פשוט אוכלים מה שהם יכולים להשיג, צריכים לבחור בטיולים שכוללים התאמה של מקומות שבהם ישנו אוכל כשר בדרגת הכשרות שאותה קבוצה של יהודים מקפידה עליה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה