יום כיף זוגי

יום כיף זוגי

יום כיף זוגי

משפחה היא הדבר הכי חשוב ונפלא בעולם, אך התחזוקה שלה כרוכה לעיתים בהשקעת משאבים פיזיים ורגשיים משמעותיים. חופשה שנועדה למילוי מצברים עשויה בהחלט לעזור לזוגות שמעוניינים במנוחה ורגיעה. היות ולא תמיד יש לנו את הזמן לחופשה ארוכה, וכל יום עבודה הוא יקר וחשוב, ניתן לקחת כמה שעות של חופש מהשגרה ולפנק את עצמכם בכל מה שיכול לעשות לכם טוב.

יום כיף זוגי הוא אחת ההפתעות היפות ביותר שבאות בחשבון במקרה כזה. מדובר על כמה שעות בהן אתה והיא שוכחים מכל תלאות היומיום ונרגעים במגוון פינוקים. על מנת לממש את יום הפינוק הזה כל מה שעליכם לעשות הוא להגיע אל קסם המגע צימר מיוחד וייחודי שממוקם אי שם בפינה רגועה בצפון הארץ.

יום כיף זוגי

מה כדאי להביא ליום כיף

כאשר אתם נרשמים ליום כזה הביאו רק את עצמכם, לכל שאר הדברים כבר ידאגו לכם בצימר. השאירו מאחור את כל הדאגות והלחצים ובואו ליהנות לכמה שעות של ספא זוגי, עיסויים זוגיים ורומנטיים ומנוחה ורגיעה לנפש.

במהלך החופשה הקצרה ממתינים לכם מגוון פינוקים:

  • עיסוי זוגי בחדר מרווח ונעים.
  • צימר שקט ורומנטי שיזכיר לכם איך זה להיות קצת בלי הילדים.
  • סדנאות שונות בנושא זוגיות. ועוד.

מומלץ להירשם מראש ולא להמתין לרגע האחרון. הסוד הוא להגיע לצימר בדיוק ברגע שבו אתם מרגישים מוטרדים או לחוצים, אין צורך להמתין.

איך מגיעים לצימר

המיקום הינו מושלם, לא רחוק מידי מאזורים מרכזיים בצפון ועם זאת הוא לא ממוקם בלב עיר סואנת. כך ניתן להגיע תוך כשעה אל מקום שיביא לכם את השקט המיוחל ולו לכמה שעות. גם אם אתם חושבים שמישהו יחפש אתכם, אל דאגה. אתם תחזרו הביתה לפני שמישהו ירגיש, חוץ מאשר התחושה הפנימית שלכם שתשפר באופן פלאי ותחזיר לכם את האנרגיות שאבדו במהלך השבוע או החודש האחרון.

מומלץ לנקוט בפעילות שכזו כל כמה חודשים כך שתוכלו לחדש את מאגרי האנרגיה שלכם ולהמשיך בשגרה עם כוחות מחודשים, שמחה וחיוניות רבה. כדאי לברר את כל הפרטים כך שלא תתברברו בדרך ותפסידו זמן איכות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה