הדבר הגדול הבא: מילוי קמטים בחוטים

הדבר הגדול הבא: מילוי קמטים בחוטים

מילוי קמטים בחוטים

אחת לכמה זמן, אנחנו יכולים לשמוע ולראות על אופנות חדשות בתחום של רפואה אסתטית, מדובר על טיפולים משודרגים ואיכותיים, אשר מטרתם לשפר באופן ניכר הן את היכולת של המטופל או המטופלת, ליהנות מטיפול איכותי, ליהנות מתוצאה טובה, וכמובן לקצר במידת מה את משך זמן הטוב ולהקטין את הסיכונים הטמונים בסוג טיפול שכזה.

במהלך שני העשורים האחרונים, אנחנו יכולים לראות לא מעט טיפולים שמתעסקים בנושא של מילוי קמטים. מדובר על טיפולים איכותיים שמיועדים הן לגברים והן לנשים ומטרתם להחזיר לנו את המראה הצעיר לפנים. במילים אחרות, לגרום גם לאנשים מבוגרים להרגיש צעירים.

מילוי קמטים בחוטים

אם לפני מספר שנים, טיפולי הזרקות היו פופולאריים מאוד, הרי שעם הזמן החלו להופיע טיפולים אחרים, כאלה שנחשבים הרבה יותר בטוחים והרבה יותר נוחים לביצוע, שלא נדבר על כך שמדובר בטיפולים אשר התוצאות שלהם הרבה יותר טובות. למשל, טיפולי מילוי קמטים באמצעות חוטים.

הרעיון הוא לקחת קמט קיים, למלא אותו בחוטים אשר נספגים בעור, ובצורה כזו, אפשר שהקמט יתמלא ויימתח. מדובר על טיפול מאוד פשוט אשר מחזיק מעמד זמן רב ויכול לשרת את כל מי שמשתמש בו, בין אם מדובר בגבר או אישה. צריך לציין, שאחרי זמן מה, אפשר לחזור על הטיפול שוב בשביל לחדש את מילוי הקמט. טיפול זה נועד להחליף טיפולים אחרים אשר מטרתם להרים את הפנים ואת הקמטים.

טיפול מילוי קמטים בחוטים מתבצע על ידי גורם מקצועי, קרי רופא עור או רופאים אחרים שיש להם ידע מקצועי בנושא של רפואה אסתטית. הטיפול מתבצע במרפאה, והוא יכול להיעשות תוך זמן קצר יחסית ללא צורך בניתוח או פעולות חודרניות משמעותיות אחרות.

כאמור, מדובר באופנה החדשה של כל הנושא שקשור למילוי קמטים ורפואה אסתטית. לא מעט נשים וכן גברים בוחרים לעבור טיפולי כזה, ומעדיפים אותו על פני טיפולי הזרקות של חומרים שונים לקמטים, ולו בגלל שכאן מדובר על חומר שנספג בעור ויש לא הרבה פחות השפעות לוואי, הן על הפנים והן על הגוף באופן כללי.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה