אריק קפלן

אריק קפלן

אריק קפלן

אריק קפלן הינו הנשיא של התאחדות אילת –  ההתאחדות הישראלית לספורט תחרותי. הוא עומד בראש כל הספורטאים והספורטאיות הצעירים, אשר משתתפים באולימפיאדת הילדים הידועה והמפורסמת. מדובר על האולימפיאדה ה – 11 אשר יוצאת השנה לדרך, ומאפשרת לספורטאים הצעירים המבטיחים ביותר להתחרות ולהתנסות בספורט התחרותי ברמה הגבוהה ביותר. האולימפיאדה שהוא יזם נערכת במכון וינגייט, וכוללת 6 אלף ילדים וילדות מכל אזורי הארץ, אשר מגיעים על מנת לייצג את הערים והישובים השונים בתחום הספורט התחרותי ב – 28 ענפי ספורט שונים. אריק עומד בראש התאגדות אילת, אשר עוסקת בספורט תחרותי שאינו אולימפי. התאחדות זו פועלת בכל ימות השנה, במטרה לטפח את ענף הספורט ההישגי בארץ, לקדם אותו בקרב הילדים ובני הנוער ולאפשר ללא מעט אנשים להכיר את התחום ולהישבות בו ובקסם שלו מעניק לכל מי שעוסק בו.

אריק קפלן

מה כדאי לדעת לגבי אריק קלפן ופועלו בתחום התאחדות הספורט התחרותי?

רוב האנשים נהנים לצפות באולימפיאדה, למרות שאין לרובם יותר מידי זיקה לעולם הספורט ובטח שלא לענפי הספורט המוכרים של האולימפיאדה. עם זאת, כדאי להכיר גם את ההתאחדות אילת, אשר עוסקת בתחום הספורט התחרותי הלא אולימפי, אשר אריק קפלן עומד בראשה. מדובר בהתאחדות הגג של כל ענפי הספורט התחרותיים שאינם נחשבים לענפים אולימפיים, אשר נהוגים בארץ.  התאחדות אילת מוכרת באופן רשמי החל משנת 1996, כך שמדובר ללא ספק באחת ההתאחדויות הוותיקות והמקצועיות ביותר בתחום, שפועלת לקדם ולהרחיב את מספר הספורטאים והספורטאיות שעוסקים בתחומי הספורט ההישגי בישראל. המטרה היא כמובן להגדיל את המסגרת התקציבית של התחום, למשוך יותר ויותר אנשים לכיוון הזה וכמובן להתמקצע ולהעלות את הרמה ככל שרק ניתן. התאחדות אילת מקבלת מהממשלה תקציבים מיוחדים, אשר מופנים לצורך רכישת ציוד ספורט לספורטאים ולאיגודים השונים הנמצאים תחתיה.

כדאי לדעת כי היא מכילה 30 איגודים שונים, הכוללים כ – 14 אלף ספורטאים בענפי הספורט השונים. ההתאחדות אחראית גם על חלוקת מלגות ספורט למצטיינים, מימון העלויות של מחנות אימון בחו"ל או תחרויות בחו"ל וכמובן גם סדנאות וימי עיון שונים הן לספורטאים עצמם והן למאמנים שלהם.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה