השכרת ריהוט אלטרנטיבי שעושה לכם את האירוע

השכרת ריהוט אלטרנטיבי שעושה לכם את האירוע

השכרת ריהוט לאירועים

יותר ויותר מארגני אירועים מתחילים להבין את הצורך להפיק ולתכנן אירוע משוחרר ואלטרנטיבי. בשונה מאירוע פורמלי, האירוע האלטרנטיבי בדרך כלל קליל יותר ומאפשר ליצור מינגלינג איכותי ומוצלח יותר. לריהוט האלטרנטיבי ישנה השפעה מוחצת בנושא הזה.

השכרת ריהוט לאירועים

אירוע באווירה אחרת

השכרת ריהוט אלטרנטיבי נהפכה לאפשרות המועדפת על רבים המעוניינים באירוע שאינו מעונב או מאולץ, אלא כזה המשדר אווירה נינוחה, נעימה ובלתי מחייבת. מדריך הריהוט שלפניכם יסייע לכם לרהט את האירוע שלכם בהצלחה.

התפאורה המושלמת לאירוע האלטרנטיבי היא כמובן שונה מאוד מהאירוע הסטנדרטי המתקיים באולם תחת תקרה וארבע קירות. מסיבה זו, התפאורה המומלצת היא בתנאי חוץ בנוף טבעי – יער, חוף הים, גן אירועים, גינה וכן הלאה. נראה לנו שהבנתם את הכיוון.

  1. מחצלת – כדי להקל על תנאי השטח, מומלץ להתאים מחצלות, אותן ניתן לפזר ביעילות כדי לכסות את השטח ולהתאים למחצלת את הריהוט. שימו לב, ישנם סוגים רבים של מחצלות. המחצלות הדקות מיועדות בעיקר לשימוש עצמי, למשל בים, ואילו העבות הן האיכותיות המיועדות לשימוש המוני. הן מגיעות בשלל צבעים, כך שתוכלו להתאים אותן בהצלחה לאופי האירוע ולהעדפותיכם.
  2. כריות – אם אתם מעוניינים בקרבה ל"אמא אדמה" ובישיבה על הקרקע (כלומר, על המחצלת), מומלץ לפזר ולהוסיף כריות. אלו יהפכו את הישיבה לנוחה יותר ויוסיפו זריקת צבע מרעננת ומומלצת לאירוע שלכם.
  3. פופים – למעוניינים לשדרג את הישיבה לרמת איכות בליגה אחרת, מומלץ להוסיף פופים. מושב הבד שמשנה את צורתו בהתאם לאופן הישיבה של היושב הוא אחת מאפשרויות הריהוט האלטרנטיביות המועדפות ביותר. מתי בפעם האחרונה התיישבתם בפוף ורציתם לקום? בדיוק. גם הם מגיעים בשלל צבעים, עיצובים וגדלים המאפשרים לבחור כראוי ובאופן הממוקד והמדויק ביותר.
  4. ספות נמוכות – ספות עץ נמוכות ומרופדות בכריות יתאימו לכל סוג של אירוע הודות למגוון העיצובים והצבעים הרחב. לספות ניתן להוסיף ספסלי עץ שישלימו את הריהוט כהלכה.

בשבילכם? רק THE BEST

The Best יוסדה בידי יניב פוגל כדי להעניק לכם את הטוב ביותר. לרשותו של פוגל עומדות 11 שנות ניסיון ענפות בתחום הפקת האירועים. צוות החברה שם לו למטרה לספק לכם מגוון שירותים מקצועיים ואיכותיים במחירים הוגנים וידידותיים וברמת זמינות רחבה.

אז היכנסו לאתר עכשיו ותראו מה אנחנו יכולים להציע לכם.
https://thebest.id

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה