מחדשים את הבית ומחליפים את דלת הכניסה

מחדשים את הבית ומחליפים את דלת הכניסה

דלת כניסה מעוצבת

חושבים על שינוי בבית ולא בדיוק יודעים מאיפה להתחיל? אם כך, כדאי שתחשבו מחוץ לקופסא. כלומר, בדרך כלל אנשים שרוצים לשנות את הבית ולעצב אותו אחרת חושבים על קניית רהיטים חדשים, החלפת חדר השינה או כל דבר דומה, אך פעמים רבות אנחנו שוכחים להתייחס לדלתות הכניסה. האם אי פעם קניתם דלתות כניסה מעוצבות? או שאתם אפילו לא זוכרים באיזה צבע הדלת שלכם? האמת היא, שיש לדלת הכניסה לא מעט משמעות ולכן הפעם כדאי לכם לקחת בחשבון גם את האלמנט הזה כשאתם רוצים לחדש את הבית.

כמה להשקיע?

קשה לדבר על דלתות כניסה מעוצבות ולא לדבר על המחיר, כי כולנו יודעים שזו יכולה להיות גם הוצאה כלכלית לא קטנה. זה אומנם נכון, אך החדשות הטובות הן שיש היום גם דלתות במבצעים מיוחדים, מה שאומר שאם תחפשו ותשקיעו תוכלו למצוא דלתות שלא עולות הון. יש כמה דברים שכדאי לכם לקחת בחשבון כשאתם מחפשים דלתות חדשות, בין אם מדובר על דלתות פנים ובין אם מדובר על דלתות כניסה, כמו לדוגמא:

  • האם הגודל צריך להיות סטנדרטי או בהזמנה אישית?
  • באיזה צבע תרצו שהדלת תהייה?
  • מאיזה חומר היא צריכה להיות עשויה?

כל הפרטים האלה לא ישפיעו רק על איך שתיראה דלת הכניסה שלכם, אלא גם על השאלה כמה צריך להשקיע. אתם לא באמת חייבים לקנות את הדלתות הכי יקרות שיש, אך בהחלט כדאי לשים לב שעל האיכות אתם לא מתפשרים. איכות טובה תאריך את חיי הדלת ותגרום לכך שתיהנו ממנה יותר ולכן חשוב לבדוק איפה היא יוצרה ועל ידי איזו חברה מקצועית כי יש לכך משמעות רבה.

לעמוד רב בריח +google 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה