השוואת מחירי חברות ניקיון במרכז

השוואת מחירי חברות ניקיון במרכז

broom-1837434_640

השוואת מחירי חברות ניקיון במרכז יכולה להיות מועילה מאוד עבור כל מי ששוקל לשכור את שירותיה של חברת ניקיון כלשהי, אך לא בטוח מהו טווח המחירים הממוצע בתחום. למעשה מדובר על בדיקה מאוד יעילה ומועילה, אשר יכולה להדגים פחות או יותר את המחיר הצפוי של כל עבודה ועבודה, דבר שיאפשר להעריך את הצעות המחיר השונות שיתקבלו מחברות הניקיון. ישנן חברות ניקיון שיספקו למשל מחירים גבוהים ולא הגיוניים, דבר שיאפשר להסיר אותם מרשימת האפשרויות ללא שום התלבטות. מצד שני, חברות ניקיון שיספקו מחירים נמוכים בצורה חריגה, מומלץ גם כן להסיר מרשימת האפשרויות, היות והדבר אמור להדליק אצלכם אור אדום. מחיר נמוך בצורה מעוררת חשד, מעיד ברוב הפעמים על חברה חובבנית, אשר תספק לכם עבודה באיכות בינונית ותשתמש ברוב המקרים בחומרי ניקוי ובציוד ניקוי בינוני.

השוואת מחירי חברות ניקיון במרכז הארץ – מספר מסקנות מעניינות

לא פשוט להשוות את המחירים של חברות הניקיון השונות, היות והדבר תלוי מין הסתם בסוג העבודה הנדרשת. כאשר מדובר על ניקוי בסיסי של המשרד למשל, המחיר יהיה שונה לחלוטין מאשר במקרה שבו יש צורך בעבודת ניקיון יסודית של דירת 5 חדרים לאחר שיפוץ. לכן החוכמה היא לבחור חברת ניקיון איכותית ומקצועית, שמספקת את המחיר הזול ביותר ביחס לסוג העבודה הרלוונטי לגביכם. לצורך הדוגמא, המחיר של ניקוי ופוליש של דירת 3.5 חדרים יכול לנוע בין 1000 ₪ לבין 2100 ₪. כלומר מדובר על פער עצום של 1000 ₪ , דבר שיכול להיות משמעותי ביותר עבור לא מעט משפחות. לעומת זאת, כאשר מדובר על עבודת ניקיון יסודית הכוללת גם פוליש, לפני כניסה לדירה חדשה או בדירה אחרי שיפוץ, המחיר ב – 80% מהמקרים יהיה סביבות ה – 1800 ₪.

לסיכום, השוואת מחירי חברות ניקיון במרכז הארץ, היא פעולה שמומלץ לעשות בטרם מחליטים לסגור עם חברת ניקיון מסוימת. כדאי להיות מוכנים וערוכים, להבין את מחירי השוק ולדעת להתמקח בזמן המשא ומתן, בצורה המקצועית ביותר. אין ספק כי הפער בין הצעות המחיר השונות יכול להיות משמעותי, לכן חשוב לערוך סקר שוק ולהבין את המצב בשטח.

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה