בית אבות סיעודי ורגיש בפתח תקווה

בית אבות סיעודי ורגיש בפתח תקווה

בית אבות סיעודי בפתח תקווה

אם גם אתם מחפשים אחר בית אבות סיעודי ורגיש בפתח תקווה, הגעתם בדיוק למקום הנכון!. אחת השאלות שקשישים רבים ובני משפחותיהם אשר נמצאים בתהליך אחר מציאת בית אבות מתאים שואלים היא איך יודעים שאכן מדובר במקום הנכון עבורם?, מקום שלא רק יספק מענה על הצרכים הבסיסיים כמו טיפול רפואי ומזון, אלא גם באמת יעניק יחס אישי לכל אחד ואחת מהדיירים, תחושה שתאפשר להם להרגיש שזה הבית שלהם, מקום שבו נמצאים אנשים שאפשר לסמוך עליהם ולהרגיש בטוחים.

ובכן, נכון, זה לא כל כך פשוט למצוא מקום כזה ולכן הבחירה צריכה להתבצע בצורה שקולה, בשלבים ולא בפזיזות.

בית אבות סיעודי בפתח תקווה

שלב ראשון – הכירו את הצוות

מאוד חשוב להכיר ולדבר עם אנשי הצוות הנמצאים במקום, בין אם זה האחיות, המנקות, אלו שאחראים על הכנת האוכל…ברגע שתתפסו שיחה קצרה עם כמה מהם ותראו בלייב איך הם מתייחסים לדיירים במקום, תוכלו כבר לקבל את ההרגשה ולהבין האם אכן מדובר בצוות מקצועי, אדיב וקשוב. בכל מקרה, מומלץ לבחור בין 2-3 בתי אבות, להשוות ביניהם ורק אז לקבל החלטה.

שירותים נוספים

אז נכון, היחס זה אולי הדבר הכי חשוב גם עבורכם, בני המשפחה כדי שתהיו שקטים ורגועים וגם עבור יקירכם שירגישו שהם מקבלים את היחס הטוב ביותר.

יחד עם זאת, יש עוד כמה דברים שחשוב לשים לב אליהם בתהליך של בחירת בית אבות, בחירה שמלכתחילה איננה פשוטה עבור אף אחד. אז קודם כל, מאוד חשוב שהמקום ימלא אחר הצרכים הרפואיים של הקשיש בהתאם למצבו הבריאותי והפיזיולוגי.

דבר נוסף שכדאי לשים אליו לב הוא האווירה שיש במקום, האם יש חיבור גם לקשישים אחרים, אילו פעילויות מעבירים במקום: הרצאות, סיורים וטיולים מעניינים בכל מיני מקומות, חוגים ופעילות גופנית כמו פילטיס, יוגה, בריכת שחייה וחדר כושר, סדנאות העשרה… האם חוגגים במקום חגים וימי הולדת לדיירים, איך הדירות מצוידות ומעוצבות, האם המקום בטיחותי ועובד לפי התקנים, האם יש שירותים אקסטרה כמו שירותי כביסה, ביצוע סידורים…

רק לאחר שבחנתם את כל הדברים הללו, תוכלו בראש שקט לבחור את המקום המתאים…

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה