חמשת יתרונות חימום תת רצפתי

חמשת יתרונות חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי

כאשר אנשים שוקלים להתקין חימום תת רצפתי הם צרכים להיות מודעים למגוון יתרונות ייחודיים שלא ניתן למצוא במגוון מערכות אחרות, וזאת כי מדובר ביתרונות חשובים אשר עשויים להשפיע על איכות החיים בבית. אם כן במה מדובר? ובכן מי שבוחר להתקין את המערכת זוכה ליהנות ממערכת איכותית אשר עובדת כהלכה לאורך שנים ארוכות, אפילו מבלי שיתעורר הצורך לבצע תחזוקה תקופתית. מכאן שנכון שהמערכת מצויה מתחת לפני הקרקע ואין זה נוח לתקן אותה, אך מצד שני גם אין צורך לתקן אותה (כל עוד ההתקנה איכותית והחברה בה בוחרים מקצועית), וכעדות לכך ניתן לראות שחברות איכותיות אינן מהססות לתת יותר מעשרים שנות אחריות.

חימום תת רצפתי

לשלוט ולשכוח

עוד יתרון מהותי טמון בנוחות התפעול. מערכת זו נשלטת באופן מבוקר ביותר באמצעות שלט. יש להכין תוכנית הפעלה אישית ופשוט לשכוח מקיום המערכת, כאשר רק בשעת הצורך ניתן לבצע מגוון שינויים. כך למשל ניתן להחליט שבצהריים כאשר איש אינו בבית המערכת אינה תופעל כלל, שבערב היא תופעל בכול הבית למעט חדר האורחים ושבבוקר היא תופעל רק בחדר האמבט, כאשר ניתן להחליט על הטמפרטורה הרצויה עבור כל חדר וחדר.

ללא אבק

לצד נוחות ואיכות, גם יש לציין שמדובר במערכת מאוד בריאה – הן עבור הסביבה והן עבור אנשים. מדוע? ראשית כיוון שמערכת זו אינה פולטת לאוויר גזים רעילים, ושנית כיוון שמערכת זו אינה מסחררת באוויר אבק ואינה מייבשת אותו, כך מי שסובל ממיגרנה ואלרגיה ייהנה מתפעול המערכת.

תשכחו מעיצוב

יש אנשים שאוהבים לבחור את צורניות וצבעוניות הריהוט שלהם, אך יש דברים שניתן לוותר על העיצוב שלו, ולו כי הוא אינו נראה לעין. כך הדבר גם כאשר בוחרים להתקין חימום תת רצפתי, וזאת כי שום פרט מהמערכת אינו גלוי, מלבד מערכת השליטה שמאד מינימלית. כמו כן, לצד העובדה שאין צורך להתחשב בשיקולי עיצוב (מלבד החוק שטוען שפחות שווה יותר), גם ניתן ליהנות מהעובדה שאבק אינו נצבר על גבי המערכת.

חיסכון

תמיד טוב לחסוך בחשמל, אם עבור איכות הסביבה ואם עבור חשבון הבנק. אי לכך טוב לדעת שניתן לחסוך בשל שתי סיבות: ראשית מערכת זו ממשיכה לפלוט חום גם לאחר שלוש שעות מעת הכיבוי, כך שניתן להתחשב בכך בעת תכנון שעות ההפעלה ועדיין ליהנות מטמפרטורה נעימה, ושנית ניתן לתכנן את הפעלת המערכת לקראת השעות בהן צריכת החשמל יותר זולה, כך שניתן לחסוך באופן מושכל, מבלי להתפשר על אופן ההפעלה.

מעלים את שווי הנכס

לבסוף נציין שמערכת זו עוזרת לייקר את ערך הנכס, ועל כן אם יש מחשבה על מכירה עתידית של הבית, הרי שטוב לדעת שתוכלו לקבל עליו יותר, אם כי אנשים שמחים לרכוש בית שהמערכת כבר מוטמעת בו ואם כי רוכשים למדים שמדובר בבעלי בית שהשקיעו בעת הבנייה, כך שמדובר בבית איכותי ביותר אשר שווה השקעה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה