מה עושה עמותת ותיקי אל על

מה עושה עמותת ותיקי אל על

ותיקי אל על

עמותת ותיקי אל על קיימת משנת 1978 וחברים בה כיום, למעלה מ-2000 איש. בעמותה חברים עובדי אל על לשעבר אשר פרשו ויצאו לפנסיה. מדובר על עובדים שעבדו במשך שנים רבות בחברה, וכיום נהנים מזכויות שונות דרך העמותה, בעקבות כך.

ותיקי אל על

העמותה מחלקת את שירותיה למגוון נושאים. בין היתר, היא דואגת לרווחת חבריה דרך ביטוחי שיניים, ביטוחי בריאות וסיעוד וכן טיולים בארץ בחו"ל. בנוסף העמותה דואגת לרווחה תרבותית, דרך כרטיסים להופעות, הרצאות שבועיות, מסיבות שנתיות ועוד. חברי העמותה יכולים גם ליהנות מרישום במחירים מוזלים לחברת סלולר, כרטיסי טיסות לילדים, אלמנות ופורשים שאין חברי העמותה, קשר ישיר עם חברת אל על לכל עניין, וכן מכירת תלושי קנייה במחירים מוזלים.

הרעיון שעומד מאחורי העמותה היא, לספק לחברים צרכים שונים וייחודים, גם אחרי שהם פרשו מהחברה ואינם עובדים בה עוד. כך למשל, העמותה דואגת שהקשר בין החברים יישמר, בין אם זה באמצעות אירועים של העמותה ובין אם זה בדרכי תקשורת שונות. כמו כן, העמותה מעודדת התנדבות לטובת הקהילה במקומות שונים.

באופן כזה, העמותה למעשה דואגת שכל מי שיצא לפנסיה, ירגיש עדיין רלוונטי, ירגיש עדיין שיש לו מה לתרום ואכן היא מנצלת את יכולותיו וכוחו לשם כך. באופן כזה, הפרישה והיציאה לפנסיה נתפסים בצורה הרבה יותר נעימה ובטוחה עם הזמן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה