מעקות

מעקות

מעקות

מעקות עוזרים לנו כמה פעמים ביום. עולים במדרגות נתמכים בהן, משקיפים אל הנוף מהמרפסת והן מגנות עלינו מפני נפילה, עולים לגג לתיקון דוד השמש והקולטים יש הגנה על בעלי המלאכה לבל יפלו מטה. המעקות משמשים  למטרות שונות כשבראש וראשונה בהן היא שמירה מפני סכנות שעלולות לקרות וגם כדי לשדרג את החלל בו הן נמצאות כמו מדרגות המובילות בתוך הבית בין המפלסים השונים, בחדרי מדרגות של בתים משותפים שהדיירים מעוניינים לשדרג את המעקה ועוד.

מעקות

בעבור מי חשובים מעקות

  • על פי החוק במדינת ישראל בכל בניין ציבורי שנבנה בארץ חייבת להיות כניסה לבעלי צרכים מיוחדים והשביל חייב להיות עם מעקות שהמשתמשים בו יוכלו להיעזר בהם בעת הצורך. לכל מי שיש בחצר ביתו בריכת שחיה יודע שאחד הדברים החשובים שיש לעשות סביבה הוא מעקות בטיחות, בגובה סביר שילדים לא יוכלו לטפס מעליהם ובנוסף כדי להבטיח הגנה מפני החלקה בעת היציאה מהבריכה החוצה.
  • בשנים האחרונות, לאור מקרים רבים של נפילת ילדים מחלונות דירות בקומות עליונות אל הקרקע, מתקינים הקבלנים מעקות הגנה בחלונות הדירה. מעקות אלו מונעות מהילדים את האפשרות לטפס על החלון וליפול למטה. בבתי הספר נהוג לבנות מעקות בחדרי המדרגות. רוב בתי הספר בנויים כך שהכתות נמצאות בשתיים או שלוש קומות. התלמידים שיוצאים להפסקה מוגנים מפני נפילה בחדרי הדרגות על ידי אותן מעקות.
  • בבתי חולים, בעיקר במחלקות בהן מאושפזים ילדים, דואגים לעצב מעקות בדמויות אהובות מסרטים וספרים ולשפר את המראה שלהם על ידי צביעה בצבעים עזים ומשמחים.

מה חשוב כדי לשמור על בטיחות

כדי להבטיח יעילות של מעקות הבטיחות צריך לתחזק אותם באופן שוטף. צביעה מחודשת מחייבת את המציאות וזאת כדי לשמור על החלדה של הברזל ממנו היא עשויה. לצביעה יש מטרה נוספת והיא שמירה על המשתמשים במעקות אלו לבל יפצעו מהברזל החשוף.

מה חשוב כדי לשמור על העיצוב

על מנת למצוא את עיצוב המעקה המתאים לכם היכנסו לאתר האינטרנט שלנו כדי להתרשם מהסוגים השונים המוצגים בו. כל לקוח יכול לבחור לעצמו את סוג חומר הגלם ממנו הוא רוצה ליצור מעקות שיעטרו את ביתו/דירתו. בנוסף הוא גם יכול לבקש עיצוב משלו. אנחנו מתמחים בבניית מעקות מכל הסוגים ומכל חומרי הגלם וכן שילוב של שנים או יותר מחומרי הגלם בעבודה אחת.

איך מוצאים בעל מקצוע ראוי שישלב את השניים

כדאי להתקשר עם בעל מקצוע העוסק בתחום בהתאם לחומר הגלם הנבחר. לא כל היצרנים עובדים עם כל חומרי הגלם יש כאלה המתמחים דווקא בעץ אחרים בברזל ויצרנים נוספים משלבים כמה חומרי גלם ביחד. לאחר בחירת סוג חומר הגלם אפשר לגשת ולבחור את בעל המקצוע. יש פה כמה סוגיות. ראשית, חשוב שבעל המקצוע יהיה גם מעצב וגם יצרן, וחשוב שיעבוד עם החומרים הטובים ביותר. אסור בשום פנים ואופן להתפשר על הבטיחות.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה