אין סיבה לצאת מהארץ בלי ביטוח נסיעות

אין סיבה לצאת מהארץ בלי ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות

נוסעים הרבה לחו"ל? אם כך, אתם בוודאי מכירים את הנוהל הזה: אנחנו בודקים ומחפשים את הטיסה הכי זולה שיש ומשם עוברים לחיפוש של המלונות הכי טובים באזור. עם זאת, הגיע הזמן של כולנו להבין שלא בכך מסתכמת ההכנה שלנו לקראת הנסיעה, כי מה עם הביטוח? לא אחת קורה שאנשים מתבלבלים וחושבים שאם הם צעירים, יפים ובריאים הכי שהם לא באמת צריכים לעשות ביטוח נסיעות, אך האמת היא שזה לא נכון. ביטוח הנסיעות זה מה שיציל אתכם, ואת הילדים שלכם, אם משהו חלילה יקרה במהלך הנסיעה. ראשית, בעזרת הביטוח הזה תוכלו לקבל סיוע וטיפול רפואי, ושנית, בעזרת ביטוח כזה תוכלו להיות רגועים ולדעת שתמיד יהיה לכם איך לממן כל טיפול שלו תזדקקו.

למידע נוסף על ביטוח נסיעות.

האם חובה לעשות ביטוח כזה?

בדרך כלל אף אחד לא ישאל אתכם, בבואכם להיכנס למדינה זרה, האם באמת יש לכם ביטוח נסיעות או לא, אך זה עדיין לא אומר שכדאי לוותר על כזה ביטוח. חשוב להבין: גם הביטוח הזה שייך לאותם הביטוחים שאנחנו עושים, משלמים עליהם ומקווים לא להשתמש בהם לעולם, אך תמיד עדיף לדעת שלכל צרה שלא תבוא יש לנו ביטוח. לא כדאי לוותר על כך וזה גם לא עולה יותר מידי, אז למה אתם מחכים?

איך לבחור חברת ביטוח?

בין אם אתם רוצים לעשות ביטוח לנסיעה של שבוע ובין אם אתם רוצים לעשות ביטוח לטיול הרבה יותר גדול, כדאי יהיה לבדוק כמה זה עולה ומה מבטיחה לכם חברת הביטוח. בכל מקום תוכלו לקבל שירות קצת שונה ופוליסה אחרת, כך שבהחלט כדאי להשקיע, לקרוא את כל הסעיפים וכך לבחור את מה שהכי מתאים לדרישות שלכם ולטיול שאליו אתם יוצאים.

 

 

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

תגובה אחת

  1. ofir232@gmail.com'
    אופיר343 הגב

    אני אף פעם לא שוכח לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, בוא נגיד שקרה פעם אחת שהייתי ממש צריך אותו ולא היה לי. בקיצור, אל תשכחו 🙂

השארת תגובה