הוצאת ספרים – איך זה עובד

הוצאת ספרים – איך זה עובד

הוצאת ספרים

אם אתם סופרים מוכשרים, אם יש לכם ספר ילדים מאויר שתמיד רציתם להוציא  לאור, אם אתם בשלנים שרוצים להוציא לאור ספר מתכונים, ואם אתם רוצים בכלל להיות סופרים יודעים או לפחות כאלה שמשמחים את הקוראים עם התובנות שלהם – חשוב שתדעו כיצד מבצע תהליך של הוצאת ספרים.

כיום ישנם אלפי אנשים שכותבים ספרים ורוצים להוציא ספר לאור, בין אם לצורך מזכרת מדהימה שתמשך לדורי דורות במשפחה, לבין אם כדי להוציא ספר לקהילה מסוימת עד להוצאת ספר שישפיע על הקוראים, כמו גם כזה שיתפרסם בכל רחבי הארץ ובעולם ויוליד פרסום ורווחים.הוצאת ספרים

אבל איך מוצאים ספר לאור?

על מנת להוציא את כתב היד שלכם לאור (כתב יד הוא השם שניתן לתוכן הכתוב עד שהוא הופך לספר ממשי)  – חשוב לפנות אל חברות שונות להוצאה לאור, כאשר כיום בחיפוש ברשת ניתן למצוא את שלל חברות ההוצאות שבוחרות את כתבי היד הטובים ביותר בעיניהן על מנת להוציא אותם לאור על חשבונן.

את כתב היד שולחים באופן מסודר אל ההוצאה לפי ההנחיות הברורות של כל מוציא לאור כאשר בתהליך זה, ולאחר שהכתב היד נבדק על ידי לקטורים שתפקידם לסנן את התכנים שנחשבים טובים והעברתם לעורכי תוכן מקצועיים: בודקים האם אפשר להמשיך עם כתב היד הלאה לתהליכי הוצאה ושיווק, או במידה וכתב היד אינו מתקבל בצורה טובה, נשלח מכתב הודעה לכותב כתב היד אודות דחיית כתב היד.

כיצד מוצאים ספר בהוצאה עצמית

אם נדחיתם על ידי הוצאות לאור שמוציאות על חשבונן את הספר ומשווקת אותו, חשוב שתדעו כי ניתן לבצע הוצאה עצמית של הספר שלכם.

כיום באמצעות שלל הוצאות לאור אפשר לבצע הדפסה מקצועית של כתב היד שלכם,  לבצע הגהה ועריכה של כתב היד עד להפיכתו לספר ממשי, כמו גם עיצוב הספר עימוד ועיצוב הכריכה. בכך תוכלו להוציא את כתב היד שלכם לאור, לנסות למכור אותו באופן עצמאי לחנויות ספרים ומכך גם להרוויח כסף או לפרסם את הספר שלכם בכל פלטפורמה שתרצו לפרסם אותו.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה