השלבים בתהליך פירוק רכבים

השלבים בתהליך פירוק רכבים

פירוק רכבים

התחדשתם ברכב חדש? מזל טוב! כעת הגיע הזמן להיפטר מהרכב הישן. במידה והרכב מאוד ישן ולא ניתן למכור אותו במחיר סביר הרי שהפתרון הטוב ביותר עבורכם יהיה לקחת אותו למוסך לצורך פירוק. שירותי פירוק רכבים מאוד פופולריים כיום ובעזרתם ניתן לקבל קצת כסף על רכב שכבר לא בשימוש וכמובן על הדרך לפנות מעט מקום בחניה ולתרום לאיכות הסביבה.

פירוק רכבים

כיצד עובד תהליך פירוק הרכבים?

שלב 1 – יצירת קשר עם החברה:

בשלב ראשון יהיה עליכם ליצור קשר עם חברה לפירוק רכבים. יש לקחת בחשבון כי יש חברות או אנשים המנסים לנצל לרעה את העובדה שאתם רוצים להיפטר מהרכב שלכם ויציעו לכם סכום כסף מסוים כדי שתמכרו להם את הרכב ללא ניירת וללא תיעוד. במקרה כזה כדאי שתידלק לכם נורה אדומה כיוון שאלה יכולים לקחת את הרכב שלכם, לשפץ אותו ולעשות בו שימוש שלא כחוק. מכיוון שהרכב עדיין יהיה רשום על שמכם אתם עשויים להיקלע לבעיות עם אלה יעשו עבירות תנועה, יחטפו דוחות וכד'.

שלב 2 – משא ומתן:

בשלב השני יהיה עליכם לקבל הצעת מחיר מהחברה ולהיכנס למשא ומתן. המשא ומתן לא יהיה ארוך במיוחד כיוון שהגמישות בו היא לא גדולה במיוחד. רכב ישן שהולך לפירוק לרוב לא יהיה שווה יותר מ2000 שח וגם זה במקרה הטוב עבור הלקוח. צריך לקחת בחשבון שגם החברה שתרכוש מכם את הרכב צריכה להישאר ברווח ממכירת החלקים המשומשים וזה עוד כשיש להם עבודה בעצמם על פירוק הרכב. זאת ועוד שהם לא בטוח יצליחו למכור את כל החלקים אך זה כבר סיכון שלהם.

שלב 3 – הליך פירוק הרכב:

לאחר שתסכימו על מחיר בין הצדדים ותסדירו את כל עניין הניירת תוכלו להשאיר את הרכב לחברה. במידה והרכב לא יכול לנסוע בדרך כלל חברת הפירוק תממן בעצמה את המנוף אשר יוביל את הרכב לפירוק. במידה ואתם יכולים להגיע עם הרכב באופן עצמאי למוסך אולי תוכלו להרוויח את הכסף הזה במשא ומתן מול החברה.

לסיכום; פירוק רכבים הוא הפתרון האולטימטיבי עבור כל מי שמחפש להיפטר מהרכב הישן שלו. תהליך המשא ומתן ופירוק הרכב הוא מאוד פשוט. מה שיהיה עליכם לשים לב אליו הוא ליצור קשר עם חברה אמינה ומוכרת בתחום זה ולברר עליה מעט פרטים לפני כן.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה