צביקה יוגב – למה משתלם ללכת להרצאות

צביקה יוגב – למה משתלם ללכת להרצאות

צביקה יוגב הרצאות

כשאנחנו מביטים סביבנו, אנחנו יכולים למצוא לא מעט מקורות וכלים דרכם אנחנו יכולים להפיק ידע בתחומים שונים, כלים ומקורות דרכם אנחנו יכולים ללמוד דברים חדשים, בין אם מדובר בדברים שיכולים לעזור לנו בחיים האישיים או המקצועיים.

היום יותר מתמיד, אנחנו מוקפים במקורות מידע שיכולים להיות מאוד שימושיים עבורנו וכל הזמן אנחנו מגלים ונחשפים אל מקורות חדשים. אחת הדוגמאות הטובות לכך הן הרצאות אליהן אנחנו יכולים ללכת ולהקשיב לאנשי מקצוע בתחומים שונים שיספקו לנו מידע ורעיונות שאנחנו לא תמיד נחשפים אליהם ממקורות אחרים.

צביקה יוגב הרצאות

לא מדובר בהרצאות אקדמיות אותן צריכים ללמוד בגלל היותנו סטודנטים מן המניין, ולא מדובר בהכרח בהרצאות מקצועיות שאין לנו ברירה להיות נוכחים בהן בגלל חובת מקום העבודה וכדומה. מדובר על הרצאות של אנשים בעלי ידע בתחומים שונים, אשר אנחנו פונים אליהם מרצוננו החופשי.

אותן הרצאות יכולות לעזור לנו בצורות שונות. החל מכך שהם יספקו לנו מידע על דברים שאנחנו לא מודעים אליהם, דברים שקיימים מאחורי הקלעים, הם יספקו לנו מידע ותובנות שאנחנו לא תמיד יכולים להגיע אליהם באופן אישי בעצמנו. בין אם מדובר בדברים שיעלו תוך כדי ההרצאה ובין אם מדובר בתובנות אליהן נגיע אחריה.

על מנת שאנחנו נהנה ונפיק תועלת מרבית מההרצאה, אנחנו צריכים להיעזר במרצה בעל ניסיון, מרצה בעל ידע, שמכיר את התחום עליו הוא מרצה היטב, בין אם זה באופן מעשי או תיאורטי.

צביקה יוגב הוא דוגמא למרצה כזה. מדובר באדם בעל תארים אקדמיים, מרצה מבוקש באקדמיה, אדם שכתב ספרים וערך עד היום מגוון רחב של הרצאות בתחומים שונים לקהל רב, בין אם זה במקומות עבודה או במקומות אחרים. כל מי שמגיע אליו להרצאות יכול ליהנות מחוויה ייחודית, הן אינטלקטואלית והן רגשית ומקצועית.

צביקה יוגב הוא ללא ספק מרצה מקצועי שכל הרצאה שלו היה חוויה שרצוי מאוד להיות נוכח בה ומהנה מאוד להאזין לה. כל מי שמגיע להרצאה שלו יכול להפיק ממנה תועלת רבה ולקבל כלים שונים לחיים, לעבודה ובכלל.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה