כך שינוע עם משטח פלסטיק יקל על ההוצאות שלכם

כך שינוע עם משטח פלסטיק יקל על ההוצאות שלכם

כמעט כל תחומי התעשייה בארץ ובעולם משתמשים במשטחים שונים לצורך שינוע של סחורות שונות. בעבר היה מקובל להשתמש בעיקר במשטחי עץ לצורך כך, אך היום עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן לראות עלייה מתמדת בשימוש במשטחי פלסטיק, בשילוב עם הירידה בשימוש במשטחי העץ המסורתיים. השינוי החל בין היתר בזכות המודעות ההולכת וגדלה לשמירה על איכות הסביבה והימנעות מכריתת עצים מיותרת. הפלסטיק מהווה את חומר הגלם המושלם, היות והוא הרבה יותר זול, מאפשר שינוע נוח ומהיר יותר ואין צורך לתחזק או לחטא אותו, בניגוד למשטחי העץ הרגילים. ישנם חוקים ותקנות שונות הקשורות לשילוח הבינלאומי, כמו למשל הצורך לחטא את המשטחים או לרכוש משטחים חדשים לצורך השילוח. לעומת זאת, כאשר מדובר על עבודה מול השוק המקומי התקנות הרבה יותר פשוטות ואינן מחייבות יותר מידי צעדים מסובכים. משטח פלסטיק מהווה את הפתרון המושלם לצורך שינוע של סחורות ומצרכים שונים, הוא נחשב לזול יותר מהעץ ומאפשר שינוע קל ופשוט יותר.

כל היתרונות של שינוע עם משטח פלסטיק

כאמור, ישנם יתרונות רבים להעדפה של משטחי פלסטיק על פני משטחי העץ המסורתיים. היתרון הראשון וכנראה החשוב ביותר, הינו עניין החיסכון הכספי. כל מי שמעוניין לייצא את הסחורה שלו במשטח פלסטיק כמו זה שניתן למצוא בקורטיקו, יכול להפחית משמעותית בעלויות ההובלה. הדבר הופך להרבה יותר משמעותי והרבה יותר מורגש, כאשר מדובר על הובלה אווירית, היות והמשקל של משטח הפלסטיק יהיה הרבה יותר קל ממשקלו של משטח העץ. עם זאת, יש להדגיש כי למרות המשקל הקל יחסית, מדובר על משטח עמיד במיוחד אשר מסוגל לשאת משאות כבדים ביותר. לעומת משטח העץ אשר זקוק לחיטוי בהתאם לתקנות, משטח הפלסטיק אינו מפונק ואינו זקוק לשום חיטוי. באופן כללי מדובר על משטח שאינו דורש תחזוקה מיוחדת ולכן הוא מפשט ומקל משמעותית על כל תהליכי העבודה. משטח זה הרבה יותר ידידותי לסביבה, היות והוא מיוצר מחומרים ממוחזרים וניתן למחזר אותו בכל עת.

לסיכום, שינוע סחורות עם משטח פלסטיק יכול להקל משמעותית על כל תהליך העבודה ולהוזיל את העלויות. מדובר על משטח זול, נוח לעבודה וקל משקל, אשר יכול לשאת משקלים כבדים.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה