דלתות אוטומטיות – לא סתם דלתות

דלתות אוטומטיות – לא סתם דלתות

דלתות אוטומטיות

לדלת האוטומטית יש יתרון אדיר על פני הדלתות הרגילות שכולנו מכירים, יש לה סוד מטורף שמשכלל אותה והופך אותה בעצם למוצר חדשני ונפוץ שכולם רוצים אותו. לדלת יש חיישן שמזהה תנועה כדי לגרום לה להסגר ולהפתח ללא מגע יד אדם, וכך גם מזמין את האנשים להכנס אל החלל הנמצא מאחוריה.

דלתות אוטומטיות

הדלת שלכם חשובה

בספרי ההיסטוריה של תחום הדלתות דלתות אוטומטיות נחשבות למוצר שלא חשבו ןעליו ולכן גם הדלתות הקלאסיות הן אלו שנפתחות ונסגרות באמצעות מגע יד אדם. אך אם הגעתם מהסופר והידיים שלכם עמוסות בחבילות, שקיות, או בדיוק חזרתם מהגן והילדים על הידיים? או שלא נדע, הנכם בעלי מוגבלות ולא יכולים להשתמש בידיים? פתיחת דלת עלולה להפוך לתהליך לא נוח ולא פשוט שיכול לגרום לנזקים. מוצרים שאינם נגישים יכולים להפוך למכבידים, ולא נוחים.

הדלת החדשנית מביאה בשורה של מציאות פשוטה יותר ויש לה יתרונות גדולים:

מהם היתרונות:

  • דלת אוטומטית מצליחה לייפות את המקום שבו היא נמצאת וכך גם להשאיר רושם נפלא על המשתמשים בה.
  • היתרון הגדול בדלת אוטומטית – היכולת לאפשר להנגיש לאנשים עם מגבלה ולאנשים שהידיים שלהם לא פנויות לפתוח דלתות.
  • יתרון חשוב ונוסף הוא הבטיחות. הדלת המותקנת בקניונים, במוסדות, בבתי מגורים (ועוד) הינה בטיחותית לכולם ובכל סוג של בניין או מבנה בו היא נמצאת.
  • לדלתות האוטומטיות יש גם יתרון עצום בעניין הסטרילי – השכלול בה פותר את נושא הסטריליות בקלות כי אין צורך לגעת בדלת או בידית ואין מה לחשוש מבעיות חיידקים.
  • לדלת החשמלית קיימת שליטה על לכלוך ואבק הנכנסים אל המקום בו היא נמצאת, כך שהיא גם מצליחה לאפשר סביבה נקיה וסטרילית יותר.

 

כדאי לדעת:

לדלתות החדשניות הללו קיים תקן בטיחות מדויק מאד, וזאת הסיבה שהמוצר דלתות אוטומטיות נדרש לתקן מהסוג הזה. יש אופציות מרובות לסיוע על שמירת בטיחותם של הנכנסים והיוצאים מהדלתות האלו אך אין צורך לחשוש, כן צריך להתייעץ עם איש מקצוע מוסמך המתקין את הדלתות ולוודא שהמתקין הוא בעל הסמכה, וותק ונסיון.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה