אל תוותרו על מה שעבדתם בשבילו כל החיים – עורך דין פנסיה הוא בגדר חובה בפרישה

אל תוותרו על מה שעבדתם בשבילו כל החיים – עורך דין פנסיה הוא בגדר חובה בפרישה

אנחנו עובדים שלושים וארבעים שנה ומהרגע שאנחנו מתחילים לעבוד אנחנו חושבים כל הזמן איזה כיף יהיה בפרישה. כך רבים מאתנו מחכים ליום הפרישה, ליום שבו נוכל לפתח את התחביבים שלנו, ללכת לים בבוקר, לשחק עם הנכדים מתי שנרצה, לטוס לחו"ל, ובקיצור לבלות. אך רבים אשר יוצאים אל הפנסיה מגלים לתדהמתם כי חברות הביטוח עשקו אותם וכי הם מקבלים הרבה פחות פנסיה מאשר היו זכאים לה. על כן אנחנו ממליצים לכם לא להזניח את הנושא הזה ולעמוד על הזכויות המגיעות לכם. כחלק מכך אנחנו חושבים כי זה יהיה חכם מבחינתכם לפנות אל עורך דין פנסיה ברגע הפרישה ולפניה וזאת בכדי שהעורך דין הזה יבחן את המצב לעומק ויראה האם רימו אתכם והאם לא מגיעה לכם פנסיה יותר גדולה.

עורך דין פנסיה

רוצים לבחור עו"ד? נסו לקבל עליו המלצות מלקוחות עבר

אין ספק כי עו"ד יכול להוות את ההבדל בין עשרות ומאות אלפי שקלים שנקבל מחברת הביטוח ועל כן יש לו תפקיד סופר חשוב שלא ניתן להפריז בו. על כן אתם צריכים לעשות כל מאמץ בכדי לבחור את העו"ד הטוב ביותר שיש בשוק. אז כיצד נבטיח זאת? התשובה היא שאתם צריכים לנסות ולאסוף כמה שיותר המלצות על העו"ד מלקוחות אשר נעזרו בו בעבר. שימו לב כדאי לכם לפנות אל לקוחות אשר התייעצו עם העו"ד גם כן בנושא של פנסיה וזאת בכדי להבטיח כי הייצוג שלכם יהיה המקיף והטוב ביותר שיש. רק כך תבטיחו כי העו"ד ייצג אתכם באופן מושלם ועל כך אתם חייבים לחשוב.

אל תבחרו עו"ד מבלי לבקר באתר האינטרנט שלו

כיום כאשר אתם עומדים לפני בחירה בעו"ד אתם חייבים לבחון את אתר האינטרנט שלו. באתר האינטרנט תוכלו לקרוא פרטים רבים על העו"ד, על המשרד, על התיקים של העו"ד ועל עוד פרטים רבים. על כן ביקור באתר שווה זהב ולא כדאי לוותר עליו כאשר אתם מתלבטים באיזה עו"ד לבחור.

עוד מידע תמצאו באתר של עורכי דין פייפר כהן

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה