נוטריון בתל אביב – מה התפקיד שלו?

נוטריון בתל אביב – מה התפקיד שלו?

נוטריון בתל אביב

זה לא סוד, כולם יודעים שעורכי הדין עוסקים במקצוע בעל מוניטין גבוה ותפוצה גבוהה בישראל הקטנה, ובנוסף כל השואפים לעסוק בעריכת דין יודעים גם שזה ענף לא קל שדורש זמן והמון סבלנות. שנים רבות של לימודים לצורך התמחות, לאחר מכן הסטאז' הארוך ורק לאחר מכן את התואר הנכסף שמכשיר את הסטודנטים להפוך לעורכי הדין שתמיד רצו.

בארץ ישנם אלפי עורכי דין מוסמכים שהוכשרו על ידי לשכת עורכי הדין. אך לא כל עורך דין שהוסמך על ידי לשכת עורכי הדין מסוגל להיות נוטריון בתל אביב – צד שמעניק למעשה טווח נוסף לתפקיד עריכת הדין לא רק מבחינת הרחבת מערך הלקוחות אלא גם מבחינת העיסוק והגיוון.

כדי שעורך דין יוכל לעסוק גם כעורך דין מוסמך לנוטריון עליו לגשת אל מבחני משרד המשפטים ולשכת עורכי הדין כאשר יש לו וותק של מעל לעשר שנים (לא פחות). הפיכתו מעורך דין רגיל לעורך דין נוטריון תעניק לו לא רק הכנסה נוספת, אלא גם הגדלת כמות הלקוחות ובזמן שבתל אביב יש המון משרדי עורכי דין מהקטנים ביותר ועד לגדולים והידועים ביותר הכנסות נוספות ותחרות זה תמיד מומלץ! במידה ואתם מחפשים עורך דין נוטריון בתל אביב  לא תהיה לכם בעיה למצוא עורך דין כזה.

נוטריון בתל אביב

מהי ההגדרה של עורך דין נוטריון?

עורך דין נוטריון הוא עורך דין שיש לו וותק של מעל לעשר שנים ועבר בהצלחה את המבחנים של לשכת העורכי הדין ומשרד המשפטים. עורך דין שהפך לנוטריון יוכל לאמת, לטפל ולנסח מסמך משפטי בצורה שהכי מותאמת אל הדרישות הספציפיות הנדרשות ממנו.

המסמך עליו חותם עורך דין נוטריוני הוא מסמך הקביל בבית המשפט ולכן גם אין בעיה למצוא עורך דין נוטריון בעיר תל אביב כי זאת עיר שקיימים בה באופן מרוכז הרבה משרדי עורכי דין מכל הסוגים וההתמחויות השונות.

למה צריך עורך דין נוטריון?

אזרח ישראל הזקוק לשירות השגרירות בעיר תל אביב כדי לדאוג להצגת מסמכים לצורך אימות מחוייב לתרגם את המסמכים לשפה הרשמית של המדינה הנדרשת. התרגום לא מספיק במקרה זה, יש גם צורך באימות מסמכים.

הרבה סטודנטים מגיעים לארץ ממגוון המדינות כדי ללמוד באוניברסיטאות שלנו, גם אוניברסיטת תל אביב היא אחת מהאוניברסיטאות הללו ולכן יש צורך באישור, תרגום ואימות המסמכים הספציפיים על מנת שהסטודנטים יוכלו להציג אותם על פי דרישות הבירוקרטיה בארץ. עורך דין המוסמך להיות עורך דין נוטריון בתל אביב יוכל לסייע, להקל ולקצר את התהליך הזה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה