ניהול מועדון לקוחות באפליקציה

ניהול מועדון לקוחות באפליקציה

ניהול מועדון לקוחות באפליקציה

מועדון לקוחות באפליקציה זו אחת השיטות הגאוניות יותר שיצא לנו להיתקל בהם. לרוב נמצא את מועדון הלקוחות בכרטיסי פלסטיק, נייר מנוקב או אפילו על ידי שם ושם משפחה, טלפון נייד או תעודת זהות (הכל בעל פה ונתון לזיוף על ידי ההמון), כאן אנו מציעים את מועדון הלקוחות שלכם באפליקציה! מקבלים את אותם ההנחות ומבצעים הרגילים והחלק שלא ציפיתם לו שמועדון הלקוחות כולו נמצא באפליקציה.

ניהול מועדון לקוחות באפליקציה

המון יתרונות למועדון לקוחות באפליקציה, ראשית כל, אין צורך בשום דבר מלבד הטלפון הנייד שגם ככה אנו סוחבים אותו לכל מקום. דבר שני, מועדון הלקוחות באפליקציה לעולם לא יכול להיגנב. גם אם הטלפון הנייד נגנב, פשוט מורידים את אפליקציית מועדון הלקוחות לנייד החדש (או החלופי) והיי הופ! יש לכם את מועדון הלקוחות באפליקציה כאילו לא קרה כלום מעולם. יתרון נוסף למועדון לקוחות באפליקציה – לעולם לא תוכלו לאבד אותו. אם תחשבו על זה, הוא בעצם לא קיים בעולם הפיזי, אלא רק בעולם האינטרנטי, יש שיגידו – דמיוני. מה שנקרא ב"ענן". ניהול מועדון לקוחות באפליקציה זו המצאת המאה, הטכנולוגיה המתקדמת ביותר עבורנו.

ישנם עוד יתרונות רבים למועדון לקוחות באפליקציה ולמה לעבור אליה ולא להישאר בכרטיסי הפלסטיק המיושנים. מבחינת עלות הקמת האפליקציה, היא אינו עולה המון כסף כפי שאתם מדמיינים! להיפך, תביאו מישהו המתמחה במועדוני לקוחות באפליקציות שעשה זאת בעבר (בעבר הקרוב משום שאין מישהו שעשה זאת בעבר הרחוק, כפי שאמרנו, הכל חדש מהניילונים), תבקשו הצעת מחיר ממנו ותוודאו שכבר הקים בעברו מועדון לקוחות באפליקציה – פרט זה חשוב מאוד. אנו לא רוצים מישהו חר ניסיון אחרת זה יעלה לנו כפליים. לאחר שמצאתנו מישהו שיבצע לנו את התכנות של מועדון הלקוחות שלנו באפליקציה, נתחיל לעבוד ותוך שבועיים (זמן משוער), נוכל לעלות את האפליקציה לאוויר לאחר שביצענו את כל התיקונים והרצונות שלנו והכנסנו אותם לתוך מועדון הלקוחות באפליקציה המבוקשת.

חשוב לנו להדגיש שלא רבים עלו על לקיים מועדון לקוחות באפליקציה וככל שתעשו את זה מהר יותר, אתם אלו שתהיו הכי אטרקטיביים עבור הלקוחות שלכם ואתם אלו שהלקוחות מהמתחרים ירצו להגיע אליהם. כלומר, לא רק שתחסכו כסף על מועדוני לקוחות בכרטיסי פלסטיק (הייצור של הכרטיסים עצמם), גם תרוויחו לקוחות חדשים מחברות שאין להם מועדוני לקוחות באפליקציה עדיין. אך ראו הוזהרתם, אם לא תעברו למועדון לקוחות באפליקציה בקרוב, רבים יעשו זאת לפניכם וכל הנ"ל לא יהיה בתוקף.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה