האם כדאי לקנות נעליים דרך האינטרנט?

האם כדאי לקנות נעליים דרך האינטרנט?

לקנות נעליים דרך האינטרנט

לא מעט אנשים עברו לרכוש כיום דרך האינטרנט, ולו כי באופן שכזה אין צורך להיסחב עם הילדים, ניתן להימנע מהוצאות נלוות (עצירה במסעדה ומדידה של מעיל שלא היה ברשימה..), ניתן לחסוך זמן, ניתן לבצע השוואת מחירים ביתר קלות, ניתן לחסוך כסף וכדומה, אך באותה נשימה גם יש לציין שלא מעט אנשים משאירים את רכישת הנעליים מחוץ למשוואה, ולו רק כי נעליים כפי שתמיד חינכו אותנו יש למדוד, כך שמספיקה חריגה בחצי מידה על מנת שהנעל תעבור לערימת המוצרים שמיועדים למסירה.

לקנות נעליים דרך האינטרנט

פשוט משהעזתם לחשוב!

האם דינם של הנעליים אכן נחרץ, ומעתה ועד עולם נמשיך לרכוש אותן אך ורק בחנות פיזית – בה יש להניח את התיק, לחלוץ נעליים, לחכות למוכרת, למדוד, להלך מעט ולהיעמד אל מול המראה? אז זהו שממש לא, לפחות כל עוד כבר רכשנו מאותה חנות באופן פיזי. שנרחיב? כל עוד מחזיקים בהיכרות קרובה עם דגמי החברה ומאפייני המידות, ניתן לחוש בטוחים ליהנות מיתרונות ההזמנה המקוונת. משמע אין לרכוש כל סוג נעל מכל חנות, אך אם המידה ידועה, כל שנותר לעשות זה ליהנות – לשטוף את העיניים ובאמצעות כמה לחיצות עכבר לחכות לדגם הרצוי!

אפילו נעלי עקב?!

אם נלך אל נקודת הקיצון, נבחר להדגים את הסיטואציה באמצעות רכישה מקוונת של נעלי עקב. כידוע נעלי עקב מאוד מרשימות, אך לא פעם פחות נוחות (לפחות עבור חלקינו). אי לכך כאשר מדובר בנעלי עקב אין זה מספיק לדעת איזו מידה רצויה, אלא גם יש להבין איזה גובה של עקב נכון ואיזה סוג של מפתח יחזיק היטב את הרגל. נשמע מסובך? ובכן כל עוד רכשנו דגם או שניים, ניתן להסיק איזה גובה עקב רצוי (ולו באמצעות מדידת העקב שכבר קיים בבית) ואיזה סגנון מחמיא ונוח.

טיפים עבור רכישה מקוונת מבטיחה!

כיוון שאין להתווכח עם שורת היתרונות של רכישה מקוונת, נציין שכל עוד מבקשים לנצל זאת עבור רכישת נעליים, יש להיעזר בטיפים הבאים:

  1. כאשר מבקרים בחנות פיזית שמחזיקה בחנות מקוונת, מוטב למדוד כמה שיותר דגמים אשר עשויים לעניין, וזאת עבור הרגע בו תבקשו לרכוש באופן מקוון. מכאן שאכן מדובר במעט "שיעורי בית", אך הם עשויים לסייע להתמצא בין הדגמים השונים בעת רכישה באתר.
  2. יש לרכוש רק מחנות אשר מאפשרת לבצע החזרה בקלות יתרה. מכאן שגם אם טעיתם והנעל אינה נוחה, טוב לדעת שניתן לקבל החזר כספי.

בהזדמנות הראשונה

מי אמר שלא ניתן לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה? ראיתם בחנות המקוונת דגם מדהים של נעל, אך טרם יצא לכם למדוד, ואילו האופציה של החזרה פחות מדבר אליכם? ובכן יש לבחון באיזו חנות קרובה הדגם מוצע למכירה, ופשוט בהזדמנות הראשונה לקפוץ למדוד. באופן שכזה ניתן ליהנות ממדידה פיזית וגם ממחירים מפתים של רכישה מקוונת.

בחנו את עצמכם!

לסיכום נציין שבין אם מבקשים לרכוש נעליים דרך אתר של עסק מקומי ובין אם מבקשים לרכוש דרך אתר של עסק מעבר לים, יש לרכוש את הנעליים רק אם עונים נכונה על אחד משלושת הקריטריונים הבאים:

  1. מדדתם בעבר את הדגם, כך שאתם יודעים מהי המידה ומרוצים לגבי הנוחות!
  2. המחיר משתלם, כך שגם אם הנעליים לא לגמרי יהיו נוחות לא יכאב הלב, ולו כי יש אחות או חברה במידה מעט שונה.
  3. אינכם מסוג האנשים אשר מתעצלים לבצע החזרה.

מסקנה? כל עוד פועלים נכון חוסכים כסף וזמן!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה