אינטגרציה למערכות כיבוי אש

אינטגרציה למערכות כיבוי אש

אינטגרציה למערכות כיבוי אש

"אינטגרציה למערכות כיבוי אש" נשמע מאותם המונחים הבלתי מובנים –  אז אחרי ששברתי את הראש בניסיון להבין מה זה, אני אנסה לחלוק מהבנתי לאותם בעלי עסקים, בדרך כלל, שצריכים למלא אחר הוראות כיבוי אש לצורך קבלת רישיון עסק ושמירת חיי אדם.

אינטגרציה למערכות כיבוי אש

קודם כל הבסיס – מערכות כיבוי אש:

מערכות כיבוי אש באים לתת פתרון במקרה של שריפה, על פי דרישות כיבוי אש. הם כוללים למשל: מערכות מתזים ומערכות גילוי וכיבוי עשן שנותנים מענה במקרה של שריפה.

 

אינטגרציה למערכות כיבוי אש: מי שמתקין את מערכות כיבוי האש הם טכנאים שבאים לעשות עבודה נקודתית של התקנה בלבד. מכאן צריך לבדוק שכל המערכות "מדברות אחת עם השניה". למשל: במקרה שמערכת גילוי אש מגלה שריפה, צריך לראות שגם המתזים עובדים ומכבים את האש ונניח במקרה של נפילת חשמל – שגנרטור החירום מופעל אוטומטית (זה יכול להציל חיים נניח מקרה שיש מעליות בבניין או דלתות אוטומטיות)

 

מי אחראי על האינטגרציה? אינטגרציה למערכות כיבוי אש מבצע יועץ בטיחות אש

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה