מה יותר משתלם – מדפסת עם טונר או מדפסת עם דיו

מה יותר משתלם – מדפסת עם טונר או מדפסת עם דיו

ראש דיו למדפסת

אם יש לכם מדפסת ביתית או משרדית, אתם בוודאי יודעים מהי החשיבות של דיו איכותי או טונר תקין, שעובד בצורה טובה שכן שני אלמנטים אלה הם אלה אשר משפיעים על ההדפסה, על איכות ההדפסה וכמובן היכולות של המדפסת להדפיס כמה שיותר מסמכים בצורה איכותית.

מה זה דיו ומה זה טונר? ומה יותר אטרקטיבי מבין השניים?

כל המידע בהמשך.

אם אתם רוצים לשפר את איכות ההדפסה שלכם וליהנות מהדפסה משתלמת – חשוב בתחילה שתדעו מה זה דיו, מה זה טונר ומה ההבדלים ביניהם:

דיו – דיו היה קיים כבר מימי קדם והוא נוזל שמקורו באסיה שסייע בתקופות קדומות לצייר ציורים על הקיר. עם התקדמות הטכנולוגיה: הפך הדיו לאמצעי שכיח במיוחד והשימוש בו תורגם גם להדפסה (כי הרי אילולא ראש דיו למדפסת לא ניתן היה להדפיס) בעוד שבאמצעי זה אפשר להדפיס כמויות גדולות של מסמכים, תמונות, יצירות ועוד.

טונר – טונר היא שיטה להטבעת טקסטים על הנייר והיא מיודעת למדפסות לייזר ומכונות צילום גדולות. הטונר מכיל גם פולימר המשפר את האיכות של ההדפסה ובכך מקנה את היכולת להדפיס בצורה איכותית, להדפיס כמויות של מסמכים, כמו גם שהוא כזה שניתן למלא את המיכל שלו ואין צורך לרכוש בכל פעם טונר חדש.ראש דיו למדפסת

אז מה כדאי?

כדי להחליט במה לבחור, יש להבין כי במידה ואתם זקוקים לכמות רבה של הדפסות ואיכות מעולה , רצוי לבחור בטונר שמתאים בדרך כלל גם למדפסות משרדיות וגדולות יותר מהמדפסות הביתיות.

בטונר  רבים משתמשים על מנת להדפיס מסמכים מדפסות המתאימות לעסקים, משרדים גדולים, ארגונים ומוסדות. במידה ואתם זקוקים להדפסה מידי פעם בפעם, ולהדפסה בשימוש ביתי ולא תכוף: כדאי לבחור דווקא בדיו איכותי, טוב ומומלץ שנחשב זול יותר מטונר.

לכן חשוב לבחור חנות אינטרנטית שמציעה את השניים, תוך קבלת כמה שיותר מידע אודות כל אחת מאמצעי ההדפסה.

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה