המלצה על טכנאי המקררים: ניסים בדש

המלצה על טכנאי המקררים: ניסים בדש

תקלות שניתן לתקן במזגן ללא טכנאי

כל אחד זקוק בשלב כזה או אחר בחייו, לשירותיו של טכנאי מקררים איכותי ומקצועי. כמו כל בעל מקצוע אחר, גם בתחום הזה אסור למהר ואסור לקפוץ על הטכנאי הראשון שנתקלים בו. בסופו של דבר, השוק הישראלי מלא בלא מעט חובבנים וחאפרים, שרק מחפשים קיצורי דרך שעלולים להיות מסוכנים לטווח הארוך. לא פעם ניתן לשמוע סיפורים על בעלי מקצוע שעקצו את הלקוחות שלהם, מכרו להם סיפורים וגבו מהם מחירים מופרזים. בחלק מהמקרים מדובר על קשישים שמתקשים לעמוד על שלהם, לבצע את סקר השוק הדרוש ולשאול את השאלות הנכונות. במקרים כאלו, טכנאים רבים עלולים לנצל את התמימות וחוסר הידע שלהם, על מנת לסחוט מהם כספים מיותרים. לכן חשוב להתכונן לכך מראש, לא לחכות לרגע האמת, אלא לחפש מראש טכנאי מקצועי ואיכותי כמו ניסים בדש, על מנת לדעת למי לפנות במקרה הצורך.

טכנאי המקררים

ניסים בדש – טכנאי המקררים המקצועי והאמין ביותר

ניסים הינו טכנאי מקררים כבר 17 שנים, כך שאין ספק כי מדובר בבעל מקצוע מנוסה ומקצועי. שנות הוותק הארוכות שלו, מקנות לו ניסיון בלא מעט סוגים שונים של תקלות, בעיות ועבודה לא תקינה של מקררים. ניסים מתמחה במגוון רחב של סוגי מקררים שונים, כולל מקררי אמנה, LG, ג'נרל אלקטריק, אלקטרה, תדיראן, סמסונג, אמקור וכדומה. הוא מכיר את המפרט הטכני של המקררים השונים, יודע כיצד לפתור את התקלות שלהם בצורה המהירה והיעילה ביותר וכמובן טורח תמיד להשתמש אך ורק בחלפים מקוריים. בצורה כזו, הוא מסוגל לספק את השירות המקצועי והמהימן ביותר, היות ועוד לא נמצאה תקלה שהוא לא הצליח לפתור. מעבר לפן הטכני, מדובר על אדם ישר והגון, שלא מנסה לסחוט כספים מיותרים ומספק תמיד הצעת מחיר הוגנת ושווה לכל כיס. אלפי לקוחות עבר יוכלו להעיד על רמת המקצועיות שלו, היחס האדיב והאישי שקיבלו ממנו ורמת העבודה שהוא ביצע.

לסיכום, ניסים בדש הינו טכנאי מקררים איכותי ומקצועי, אשר נהנה מהמלצות של אלפי לקוחות עבר. הוא טורח תמיד לבצע את העבודה בצורה המקצועית והמהירה ביותר, דבר שמבטיח מקרר תקין לאורך זמן.

לעוד מידע, בקרו בכתובת http://tplus.co.il/

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn
Pinterest
יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון

יונית לוי-נחשון מעבירה סדנאות, הרצאות וחוגים בכל רחבי הארץ לצורך התנהלות פיננסית נכונה וכלכלת הבית. יונית היא בעלת תואר שני בתחום מנהל עסקים מאוניברסיטת בר-אילן, ובעלת מספר תעודות בתחום ייעוץ השקעות וכלכלה. בזמנה הפנוי היא מקדישה את זמנה לכתיבת מאמרים בנושאי צרכנות, קריירה ועוד

השארת תגובה